Ахметов може повторити долю Ходорковського

ПОЛІТИКА
04.12.2021, 14:15
Ахметов може повторити долю Ходорковського
Фото: LIGA.net

Розпочата Володимиром Зеленським і його "слугами неукраїнського народу" деолігархізація має доволі вибірковий характер.

Про це свідчить показова боротьба "президента Голобородька" з колишнім соратником Віктора Януковича і найбагатшою людиною України Рінатом Ахметовим.

Фактично, Зе-гарант імітує процес оголошеної ним самим деолігархізації як такий, продовжуючи реалізацію стратегії з примусу Ахметова до торгів.

Адже донецький олігарх, якого давно час позбавити волі у зв'язку з фінансуванням терористів на Сході України, поки єдиний, кого Офіс Зеленського поборює публічно.

Наразі Банкова руками Андрія Єрмака вибудовує конструкцію так, аби підкилимні торги проводити з позиції сили, всіляко тиснучи на Ахметова.

Швидше за все, і близькі до Офісу Зеленського джерела це підтверджують, олігарх не піде на жодні поступки, відтак на його активи чекає доля "ЮКОС" (коли Владімір Путін через ручні суди розправився із Міхаілом Ходорковським відібравши бізнес – прим. ред.).

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", більшість громадян не бачать України та боротьби за неї поза нав'язаною схемою.

Читайте також:
Опінії
Наша зброя, наша броня, наші ракети, наша ППО... в мільярдах колективного Бєні
02 травня, 15:18
Опінії
Президент України підписав закон про можливість звільнення іноземців-членів наглядових рад державних підприємств і державних банків.
15 квітня, 21:41
Політика
Ахметов знову «хитає крісло» під непідкореним керівником НКРЕКП
13 лютого, 15:35
Політика
Зеленський таки призначив адвоката Коломойського держуповноваженим АМКУ
09 лютого, 16:05
Опінії
За масовою постачею Україні зброї лишається свідомо ігнорований владою чинник Коломойського. Олігарх досі впливає на державне життя.
01 лютого, 11:05
Кримінал
Натомість в Україні Володимир Зеленський продовжує фінансувати свого кредитора Ігоря Коломойського.
21 січня, 13:21