Алєксєй Кунгуров: Коронавірус – фейк. Дебіли перемогли

Виміри
23 березня, 15:17

є й така думка

Наші Виміри передбачають різноголосся. Подаємо думку блогера, яка однозначно не суголосна з нашою, але ми маємо змогу її врахувати. Атож, пост з Телеграм-каналу уральського регіону РФ.  

Фейк – не сам власне вірус. Божевільним фейком є все те, що його оточує. А вірус і вірусні пандемії самі по собі для людської популяції дуже корисні. Підкреслюю, що саме для людства, а не для конкретної людини, котра може зіграти в ящик від зараження грипом чи кіром. Я, звісно, розумію, що мій голос розуму, ніби той тонюсінький писк комарика, тоне в гуркоті водоспаду планетарної COVID-істерії, але все ж скажу, що будь-яка нормальна людина повинна пам'ятати з курсу біології за 6 клас радянської школи. Навіть не стану цитувати підручник, а просто переповім дуже дохідливе пояснення вчительки. А потім вже розкрию рушійні механізми всесвітньої паніки.

Вірус – це мікроорганізм, що перебуває на межі між живою і неживою природою, не здатний на самостійне розмноження і може відтворюватися лише всередині клітин інших організмів. Існування вірусів було відкрите лише наприкінці ХІХ століття і сьогодні мікробіологи припускають, що їм вдалося виявити менше 0,001% усіх існуючих на Землі вірусів. Віруси, не дивлячись на свою примітивність – один з головних архітекторів життя на планеті. Попадаючи до організму тварини, зокрема, і людини, віруси викликають імунну відповідь, тобто комплексну реакцію організму на присутність чужого і шкідливого об'єкта. Саме завдяки вірусам імунна система перебуває  в тонусі і захищає наш організм.

Приклад. У немовлят існує безумовний рефлекс, який доводить до нестями нетямущих мамусь – все тягти до рота. У цьому сенсі смоктання пальців після повзання підлогою – доволі нешкідливий експеримент. Наслідком цього є багаточисленні інфекції, які дитина переносить одну за іншою, а інколи й одночасно. Так, в окремих випадках захворювання має наслідком смерть немовляти. Але я підкреслюю, що дослідження світу ротом – це безумовний рефлекс, який сформувався самою природою. Людина таким чином намагається познайомитися з якомога більшою кількістю вірусів саме в ту пору, коли у неї формується імунітет.

Що станеться, якщо відразу після народження помістити дитину до абсолютно стерильного середовища, максимально убезпечивши її від інфекцій? У неї буде дуже слабкий імунітет, інколи настільки слабкий, що їй смертельно загрожуватиме звичайне повітря, яке кишить мільйонами мікроорганізмів і алергічними подразниками. Після переходу до природного середовища перебування організм починає надолужувати програму, але будь-які інфекції будуть проходити в «стерильному» організмові важко, вірогідність летального наслідку через слабкий імунітет зростає на порядки.

Вакцинація – зовнішнє стимулювання імунної системи. Не буду вдаватися до змісту полеміки про те, що щеплення послаблює внутрішні механізми розвитку імунітету (швидше за все, саме так), але безперечно, що вони  дозволяють надійно блокувати небезпечні пандемії малярії, віспи тощо. Натуральна віспа, наприклад, дає смертність до 25-30%, легенева форма чуми – до 99% (сучасні методи лікування знижують до 10%).

Висновок робимо, керуючись діалектичною логікою: хворіти – корисно, хоч хвороба часом і вбиває. Але ж вбиває вона окрему людину, а імунітету набуває людство загалом (популяція), що робить його більш життєздатним. Справа в тому, що носій вірусу не лише зміцнює власний імунітет, під впливом імунної системи в організмі носія змінюється (мутує) сам початковий вірус, який слабшає, стає менше вірулентним. Саме завдяки мутації вірусу і великій кількості тих, хто перехворів і тепер нечутливий до нього повторно, епідемії і пандемії затухають. Вважають, що для вироблення колективного імунітету необхідно, щоб 70% популяції були заражені. Те ж саме можна сказати про пандемію грипу і замежево демонізованому COVID-2019, який, хоча з наукової точки зору це й не зовсім вірно, можна вважати тим же грипом. В усякому разі, симптоматика грипу і коронавірусу співпадають, так само, як і наслідки зараження для організму. Хіба що COVID-2019 має дещо більшу вірулентність (заразність), але значну меншу, приблизно удесятеро, смертність. Тобто фактично коронавірусна пандемія менш небезпечна, ніж пересічний сезонний грип, яким щорічно хворіє близько 10% населення Землі й від ускладнень, ним викликаних, помирає до 750 тисяч осіб.

Взагалі коронавірусів існує достатньо багато видів, і кожна сучасна людина (підкреслюю – кожна) переносила коронавірусну інфекцію багато разів і часто просто її не помічала. Ну, дерло в горлі два дні, покашляв день, протемпературив – тільки й того. Основний контингент, заражений коронавірусом COVID-2019 – діти. І це просто прекрасно. Діти взагалі переносять цю інфекцію безсимптомно, тобто інфекція є, імунна відповідь отримана, а хвороби – немає. У майбутньому дітям, інфікованим коронавірусом, цієї напасті не слід боятися. І коли з'явиться новий, небезпечніший вид коронавірусу (а він не забариться, можливо, вже через кілька місяців), їхня імунна система успішно чинитиме опір інфекції. Їхні діти матимуть імунітет. Успадкований від батьків. Діти ж є і головними розповсюджувачами коронавірусу, який несе небезпеку для окремих груп ризику – людей похилого віку і хроніків.

Чи корисні глобальні карантинні заходи? Однозначно – ні. Це – повне безумство. Молоді і здорові мають перехворіти і зміцнити свій імунітет. З точки зору природи особи, котрі виконали репродуктивну функцію, вже непотрібні – вони лише споживають ресурси, не даючи потомства і не допомагаючи шліфувати імунітет. Тому за пандемій 80% жертв – саме люди похилого віку з  категорії 65+. Пандемія COVID-2019 це підтверджує з усією очевидністю. Взагалі від коронавірусу не померла жодна здорова людина, жодна дитина (навіть в Китаї!), тому що сам по собі вірус, що проникає в альвеоли, не здатен вбити людину. Інша справа, що інфекція створює фон, на якому загострюються хронічні недуги, передовсім – пневмонія, які й ведуть до летальних наслідків. Так, наприклад, перша «жертва коронавірусу» в РФ померла на 80-му році життя і мала список смертельно небезпечних болячок, перелік яких би зайняв два абзаци. Взагалі дивно, як вона з таким списком досягнень дожила до такого поважного віку.

Однак, хоча з точки зору біологічної еволюції старі є безглуздим баластом, від якого природа намагається позбавитися якомога швидше, вони дуже корисні для еволюції соціальної (звісно, далеко не кожен індивід), оскільки є носіями досвіду, знань, які вони реалізують у своїй корисній діяльності і передають нащадкам небіологічним шляхом. Людина – єдина на Землі тварина, яка володіє механізмами небіологічної передачі і накопичення інформації. Виходячи з соціальних інтересів суспільства, слід на час пандемії ізолювати саме ці групи ризику – людей пенсійного віку і людей, котрі страждають небезпечними хронічними захворюваннями, які загострюються на фоні інфекції.

Але це ж саме доцільно робити щорічно в період, коли гуляє сезонний грип, оскільки він НЕБЕЗПЕЧНІШИЙ, НЕБЕЗПЕЧНІШИЙ, НЕБЕЗПЕЧНІШИЙ для життя, ніж коронавірус зразка 2019 р., що прийшов з Китаю. Однак ніхто чомусь не влаштовує карантинних істерик через сотні тисяч жертв грипу щорічно. У цьому році саме НАДсмертності через COVID-2019 не зареєстровано і її точно не буде, тому що ті, хто помер після зараження, у будь-якому разі померли б від ускладнень, підхопивши звичний грип. Що стосується молодих і здорових людей, то їм слід дати можливість спокійно і в 90% випадків безсимптомно перенести інфекцію, що пристосує їх як індивідуально, так і популяцію в цілому до подібних загроз.

Тепер пропонуємо розібратися, чому саме сьогодні виник дебільний психоз на абсолютно порожньому місці. Адже коронавірусні пандемії виникають регулярно. Навскидку можу назвати SARC в 2003 р. (спалах атипової пневмонії), MERS2012 г. Пандемія H1N1 (свинячий грип) зразка 2009 р. не відноситься до коронавірусної інфекції, але масштаб і наслідки мала куди масштабніші. Головним тригером всесвітньої паніки сьогодні стали соціальні мережі, які ще 10 років тому не мали такого охоплення. Саме соцмережі стали джерелом 99,9% коронавірусних фейків і страшилок, що розлетілися світом зі швидкістю лісової пожежі.

Який мотив у людей, котрі розповсюджують тупу хрінотінь? Так все просто – елементарне хайпожерство. Людина, тим більше та, котра позиціонує себе «простою», прагне уваги, зокрема й віртуальної. Але кому ти цікавий, якщо постиш котиків і свій вугруватий писок? А ось опублікуєш світлину померлої 90-річної бабулі в домовині в оточенні невтішних рідних в масках і рукавичках, напишеш, що перед смертю покійна кашляла – отримаєш 10 тисяч коментів і пару мільйонів репостів. Далі вмикається стадний інстинкт, який примушує натовп смакувати жахливі деталі надто пересічної трагедії.

Цей ефект масової психології детально змальований ще Лебоном і має назву психічного зараження. Елементарний приклад психічного зараження: найсмішніший анекдот, прочитаний з листа, не змусить вас посміхнутися. Але найтупіший і найвульгарніший жарт стендап-коміка зі сцени змушує всю залу корчитися в дикому пароксизмі. Опосередкований вплив психічного зараження діє наступним чином: ви дивитеся монолог того ж стендап-коміка по телевізору і не реагуєте на нього. Але якщо в студії присутня масовка, яка у фоновому режимі гигоче над перлами артиста, ви ймовірно теж почнете реготати.  

Раніше вважалося, що до психічного зараження схильний лише натовп у фізичному сенсі, тобто велике скупчення народної маси. Але я вже давно зазначав (і не лише я, звісно), що механізми психічного зараження діють і в соцмережах точнісінько так, як і в натовпі. Мода на марлеві пов'язки – один з виявів психічного зараження. Цілком очевидно, що користі здоровій людині вони не дають ніякої, але перелякані люди носили маски на вулиці, знімаючи їх вдома, де й підхоплювали вірус, цілуючи на ніч дітей – основних носіїв коронавірусу.

Другий могутній фактор, який викликав паніку – медіапсихоз. Так, функціонери медіаіндустрії, які мають можливість проконсультуватися з експертами, у більшості випадків розуміли, що тиражують примітивні фейки і маячню. Але вони мислили категоріями раціональними: люди полюбляють відчувати почуття страху (на цьому базується індустрія фільмів жахів, наприклад), вони готові за це платити. Більше того, нам готові платити фармкорпорації, які заробляють на паніці і тому всіляко її стимулюють. Так чому наша медіакомпанія має відмовитися від прибутку? З цього моменту розпочинається божевільне змагання медіаструктур: хто більше налякає тупого обивателя, той отримає рейтинг, а рейтинг конвертується в рекламні замовлення. Нічого особистого, просто бізнес. Бізнес на людській глуппоті – найбільш рентабельний і надійний, тому що глупство безмежне і буде існувати вічно.

Окрім гігантів індустрії, на паніці заробляють усі, з медійними мікробами включно. Наведу два приклади. Телеграм-канал Протести у світі різко змінив формат і став займатися копіпастом найпримітивніших коронавірусних фейків на кшталт «Уряди нам брешуть, ми всі помремо». Я відверто реготав над відеороликами про китайців, які падають на вулицях і б'ються в конвульсіях. Власне ролики, можливо, й не постановочні (хоча й таких вистачало), але фіксують вони звичайний епілептичний напад. Одначе, якщо епілептик носив маску, його оголошують жертвою коронавірусу і відос за добу набирає мільйони репостів і сотні мільйонів переглядів. Ось на цьому примітивному зґвалтуванні вашого мозку власник каналу удвічі наростив аудиторію і, як наслідок, капіталізацію каналу і свої прибутки. Він точно так наживається на загальному глупстві, як і медіакорпорації.

Зовсім карикатурний приклад – бенефіс яскравого ***бола сучасності – Валерія Солов'я, котрий продає квитки на свої сеанси оральних випорожнень і збирає на гастролях повні зали. Він віртуозно тарахкає мізки своєї цільової аудиторії – адептам теорії змови, котрим він впарює вигадані ним же самим тупі «інсайди». Злив тупий не тому, що тупий сам Соловей (він якраз дуже розумний). Розумово неповноцінна його цільова аудиторія, котрій він несе маячню про те, що через тиждень станеться захоплення Білорусі зеленими чоловічками, 10 березня Путін нападе на Прибалтику, що сам Путін помре через півроку від саркоми і подібну туфту. Кожен наступний інсайд має бути яскравішим і божевільнішим за попередній, щоб хом'ячки забули про всі його попередні вангування, які так і не збулися.

Ось нещодавно він шокував громадськість нібито отриманою від «чесних лікарів» інформацією про півтори тисячі померлих від коронавірусу за офіційно зареєстрованих в РФ 93 інфікованих. Сподіваюся, навіть інформації з цього посту достатньо для викриття примітивної брехні. Звісно, заражених сотні тисяч, чи й десятки мільйонів. Ще раз нагадую, що коронавірусну інфекцію переносили ВСІ, і не раз (але ніколи двічі одну й ту ж її форму), більшість переносили її безсимптомно. Те ж стосується й COVID-2019. Так, у людей похилого віку інфекція (ця та інші) викликала загострення хронічних захворювань, що призводило до смерті. Тобто сезонні інфекції були приводом, але не причиною летального наслідку. Тому лікарі фіксували смерть від пневмонії, гіпертонічного кризу, інсульту і решти ФАКТИЧНИХ причин, що абсолютно правильно і не має ніякого стосунку до нібито змови щодо приховування масштабів пандемії.

Але мова навіть не про це. Який такий «чесний» лікар міг повідомити Солов'ю цифру в 1,5 тисячі жертв, якщо в РФ не обліковують носіїв коронавірусу? По-перше, це позбавлене сенсу само по собі, по-друге, медики елементарно не мають тестів на COVID-2019. Імпортні тести неможливо використати через складну процедуру сертифікації. Використати несертифіковані тести ніхто не наважиться, оскільки за це передбачена карна відповідальність (та й звідки їх взяти?). Ніби в РФ виробляють тест на коронавірус (не конкретно на COVID-2019, а на коронавірусну групу взагалі), але в медзакладах його немає тому, що він там не потрібен. Для проведення досліджень він, зрозуміло, корисний, але яка від нього користь практикуючим лікарям? Лікувати пацієнтів від коронавірусу немає сенсу, боротися треба лише з наслідками послаблення імунітету, а виявляти коронавірус і намагатися загасити епідемію вакцинацією (не інфікованого, а його оточення) неможливо, тому що вакцини не існує.

Саме тому ніякої загальнодержавної статистики щодо інфікованих в РФ немає і бути не може. Відповідно ніхто не обліковує коронавірусний фактор, аналізуючи статистику смертності. Висновок: Соловей бреше. Але його брехню охоче підхоплюють «солідні» ЗМІ і розносять у модифікованому вигляді. Типу: мовляв, ніхто не зміг спростувати інформацію, озвучену лисим екс-професором.

Нарешті, головний фактор всесвітнього сеансу мазохізму – реакція на нинішню пандемію (попередні проходили практично непоміченими) чиновників від медицини і політиків, які приймають рішення про закриття цілих країн і звалюють світову економіку в ***у. Обивательська логіка підказує, що якби не було підстав для паніки, то спеціалісти не стали б її стимулювати. Але у функціонерів від охорони здоров'я логіка зовсім інша. Я не стану аналізувати поведінку влади РФ – це варварська країна, де функціонер мінохорони здоров'я буде дивитися в рот начальству і обслуговувати генеральну лінію партії, а не займатися своїми безпосередніми обов'язками. Давайте розглянемо логіку, наприклад, італійських лікарів, які безбожно завищують і масштаби пандемії, і число померлих.

Уявіть себе на місці міністра охорони здоров'я республіки. Він мислить приблизно так: паніка – доконаний факт. Зупинити її принципово неможливо. Відтак, належить отримати з цього максимум користі – домогтися додаткових асигнувань на медицину, на наукові дослідження тощо. Тому міністр заявляє: мовляв, так, пандемія – реальність, зупинити її допоможе карантин і самоізоляція. Ніби й не збрехав, але при цьому технічно обминув питання щодо абсолютної недоцільності тотального карантину у даному випадку (нагадаю, що звичайний грип набагато небезпечніший). З тією ж метою у будь-якого померлого пацієнта, якщо аналізи показали наявність коронавірусу, інфекцію вказують причиною смерті. Так, це цілковито некоректно, але… ФІНАНСУВАННЯ!!! На кону питання про колосальні бюджетні асигнування у систему охорони здоров'я. І в медичному середовищі виникає консенсус, який схвалює цю фальсифікацію, що пояснюється благими намірами: адже чим більше коштів отримає система охорони здоров'я, тим більше і ефективніше лікарі будуть боротися з іншими захворюваннями, інфекційними зокрема.

В результаті виникають дивні статистичні девіації: виходить, що італійців коронавірус косить в 20-30 разів більше, ніж німців чи іспанців. Навіть китайці раптом виявляються більш стійкими до COVID-2019, ніж мешканці Апеннін, що просто смішно. Справа в тому, що COVID-2019 поширюється через дихальні шляхи і віруси прилипають до будь-якої клітини, у якої є рецептор АСЕ2. Чим більше рецепторів АСЕ2 на епітеліальних клітинах легень, тим швидше виявляються симптоми і тим важче проходить хвороба. Так ось, саме в азіатів число рецепторів АСЕ2 в клітинах легень більше, ніж у європейців, а в чоловіків більше, ніж у жінок. Тому так, китайці переносять інфекцію важче, ніж європейці. Якоюсь мірою італійський феномен надсмертності пояснюється тим, що тривалість життя в країні вища, ніж в тому ж Китаї, і тому пік смертності там завжди припадає на сезон грипу, коли основний контингент, який збирається до інших світів – пацієнти віком за 70 років, котрі страждають на масу хронічних захворювань. В Італії за усієї її страхітливої статистики коронасмертності (3405 трупів на вчорашній день) поки що померли дві інфіковані коронавірусом особи у віці до 40 років, і обидві були важко хворими хроніками.

Загалом, цілком очевидно, що медики брешуть, але брешуть, керуючись благими намірами (що їх зовсім не виправдовує, до слова). Політикам, які приймають безвідповідальні рішення про карантин, немає ніяких виправдань. Виправдань немає, але пояснюється їхня логіка елементарно. Будь-який демократичний політик (а Італія, як і всі країни Європи, крім Білорусі і РФ, демократична) залежить від громадської думки. Тому він за визначенням в будь-якій ситуації буде діяти так, щоб знайти підтримку масового виборця. Якщо настає загальна паніка, то раціонально діючий публічний політик біжить попереду натовпу і волає гучніше за всіх, щоб звернути на себе увагу, постати спасителем від вірусу і взагалі відповідальним державним діячем, котрий вимагає вжиття найрішучіших заходів.

Що станеться, якщо прем'єр-міністр виступить із заявою до нації і скаже ті очевидні речі, про які я вам розповів в оцьому пості? Його політична кар'єра на цьому завершиться. Опоненти звинуватять його в халатності, яка призвела до тисяч смертей, будуть вимагати негайної відставки «ворога нації» з посади глави уряду. І нація дебілів (понад 90% людей, не лише італійців, дебіли за визначенням) у єдиному пориві  цю вимогу підтримає. Приклад розумного ставлення до пандемії подіють британці, які відмовляються встановлювати режим самоізоляції і замикатися в квартирах. Шведи – взагалі красави, офіційно оголосили COVID безпечним для людей. Але якщо світ втрачає розум, то Великобританія за будь-яких умов виявиться в ізоляції, нехай лише й у зовнішній, як і Швеція.

У підсумку ми будемо спостерігати феєричну картину: всі представники еліти – медіамагнати, вчені, лікарі, політики, поп-блогери і громадські діячі на своєму місці діють розумно і логічно, переслідуючи свої приватні інтереси. Але в сукупності вони поводять себе як стадо баранів, порушуючи усю сучасну світобудову (сподіваюся, не фатально). А будь-який глобальний економічний катаклізм вбиває в тисячі разів більше людей, ніж найжахливіша зараза. Парадокс у тому, що саме внаслідок економічного обвалу скоротяться як витрати населення на своє здоров'я, так і бюджетні видатки на охорону здоров'я. і наступній пандемії протистояти буде складніше. В деяких країнах взагалі потенційно можливий повний хаос з розвалом державних інституцій.

Ніхто не хотів влаштовувати загальний п***ць. Загальний  п***ць виявився неминучим.

Зрозуміло, в одному короткому тексті неможливо пояснити всі аспекти піднятої  теми. І не треба мені докоряти, що автор не розкрив тему штамів і резистентності в тексті, спрощено викладаючи тему для середньостатистичного обивателя. Я вже знаю, що мені будуть закидати істеричні COVID-офоби і обережні прибічники принципу «краще пере…, ніж недо…». Будуть питання – пишіть. Відповім у наступному пості. Можу, наприклад, детально розповісти, як я переніс коронавірус і чудово почуваюся.

Громадяни! Ви готові платити тим, хто торгує страхами, експлуатуючи стадні інстинкти натовпу, хто робить гешефти на пандемічній істериці, ви підкоряєтесь політикам, котрі роблять вас злидарями. Так чому би вам не допомогти копійкою мені, одному з небагатьох публіцистів, хто залишається при тверезому розумі і здатному не панікувати, а спокійно аналізувати її причини. В країні, де я перебуваю, антивірусний маразм зашкалює: зачиняються булочні, таксисти не беруть пасажирів, якщо ті без масок, деякі торгівці відмовляються приймати готівку (!!!), як «заражену». Все це було б смішним, якби я не втратив і без того слабих заробітків (працював «на віддалі», пописуючи рекламні тексти, лекційні курси і тому подібні твори). Так що, якщо бажаєте підтримати голос розуму, зробіть репост і киньте декілька монет за реквізитами нижче. Тоді я зобов'язуюсь не померти з голоду, вижити в зомбо-апокаліпсисі  і продовжу радувати вас ще більш цікавими викриттями.

Автор : Вадим Демиденко
Читайте також:
Корупційні схеми виконкому ОТГ у детальному розслідуванні Останнього Бастіону.
02 червня, 17:55
Як в Полтавській ОДА роками кошти відмивали. Вичерпне розслідування Останнього Бастіону.
01 червня, 20:43
Чи варто взагалі забороняти традиційну символіку прикриваючись «боротьбою з нацизмом»?
30 травня, 09:17