Америка підіймає військову промисловість

ВІЙНА
26.01.2023, 16:35
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Мобілізація свідчить про довгострокову підтримку України

Пентагон намагається збільшити виробництво артилерійських снарядів на 500 відсотків протягом двох років, підштовхнувши виробництво звичайних боєприпасів до рівня, якого не було з часів Корейської війни, оскільки він інвестує мільярди доларів, щоб компенсувати дефіцит, спричинений війною в Україні, і хоче будувати та створювати запаси для майбутніх конфліктів, про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на The New York Times

Зусилля, які включатимуть розширення заводів і залучення нових виробників, є частиною «найагресивнішої модернізації майже за 40 років» оборонно-промислової бази США, згідно з доповіддю армії.

Америка підіймає військову промисловість_1

Нові інвестиції у виробництво артилерії є частково поступкою реальності: у той час, як Пентагон зосередився на веденні воєн за допомогою невеликої кількості дорожчої високоточної зброї, Україна в основному покладається на гаубиці, які стріляють некерованими снарядами.

До того, як росія вдерлася в Україну 24 лютого, виробництво 14 400 некерованих снарядів армією США на місяць було достатнім для способу ведення війни американської армії. Але потреба забезпечити збройні сили Києва спонукала керівників Пентагону потроїти виробничі плани у вересні, а потім знову подвоїти їх у січні, щоб вони могли виробляти 90 000 або більше снарядів на місяць.

Некеровані артилерійські снаряди стали наріжним каменем 11-місячного конфлікту, коли українські та російські війська щодня обстрілюють один одного тисячами гаубичних снарядів уздовж лінії фронту довжиною понад 600 миль. Ця зброя, швидше за все, спричинила найбільший відсоток втрат у війні, які, за оцінками американських чиновників, становлять понад 100 000 з кожної сторони.

Рішення армії розширити виробництво артилерії є найчіткішим свідченням того, що Сполучені Штати планують підтримувати Україну незалежно від того, як довго триватиме війна.

Автори: Джон Ісмей, Ерік Ліптон, - The New York Times

Переклад з англійської Останній Бастіон

вибір редакції
Читайте також:
Політика
До дискримінації промисловості всупереч європейській практиці. Це призведе до скорочення податкових відрахувань як мінімум на 5 млрд грн.
16 липня, 11:57
Політика
Федерація роботодавців України закликає Кабмін скасувати постанову № 611 від 30 травня 2024 р.
07 червня, 11:56
Економіка
Уряди Австралії та Індонезії домовилися разом конкурувати із КНР на ринку рідкоземельних металів. Ідеться про видобування літію і нікелю.
28.11.2023, 10:52
Політика
Лондон налаштувався на довгострокове протистояння з китайським васалом, адже Москва вже не є самостійним гравцем на міжнародній арені.
14.02.2023, 20:08
Війна
Відповідальний за підтримку у належному стані національної безпеки та оборони головний державний концерн саботує наближення нашої перемоги.
25.07.2022, 08:01
Економіка
Польська залізнична компанія "Newag SA" підписала контракт на виготовлення трьох сотень електричних двигунів за 9 мільйонів євро.
11.06.2022, 08:11