Американець видавав себе за школяра

КРИМІНАЛ
22.07.2023, 06:53
Американець видавав себе за школяра
Фото: google

Затримано 26-річного чоловіка з Небраски, який видавав себе за 17-річного і відвідував середню школу понад 50 днів.

Поліція Лінкольна повідомила, що цього тижня затримано 26-річного чоловіка з Небраски, який видавав себе за 17-річного і відвідував середню школу понад 50 днів. Його заарештували за звинуваченнями в сексуальних стосунках.

Захарі Шайх відвідував дві середні школи в Лінкольні протягом 2022-23 навчального року, повідомила поліція на прес-конференції в четвер. Йому інкримінують два пункти сексуального насильства над неповнолітніми. Поліція заарештувала його в четвер вдень у бібліотеці, повідомив помічник начальника поліції Браян Джексон.

«Він навчався в школі як учень, відвідував уроки», — сказав Джексон на прес-конференції. — «У ході розслідування ми дізналися про додаткові контакти, які він мав із неповнолітніми учнями».

Звинувачення включають текстові повідомлення між Шайхом і неповнолітніми дівчатами. Шейх нібито попросив «порнографічний матеріал» в учня, якому він раніше заплатив.

Шайх використовував «переконливі підроблені документи» для зарахування, заявив у п’ятницю інспектор державних шкіл Лінкольна Пол Гаусман. «Ця особа, хоч і виглядав як старшокласник, також представив неймовірно добре підроблені документи», — сказав він.

Коли один зі стурбованих батьків зв’язався з адміністратором школи, а шкільний округ зв’язався з поліцією, злочинця було викрито.

вибір редакції
Читайте також:
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57
Кримінал
Натомість в Україні прислуга сіоністів керує державою з Печерських пагорбів Києва та збагачується на війні. Нахабству блазнів немає меж.
02 січня, 21:21
Полтава
Мама незламного українського патріота з Краматорська, закатованого російськими окупантами, юнака Степана Чубенка відзначає ювілей.
08.12.2023, 14:25