Американські промисловці й надалі озброюватимуть Україну, – The Wall Street Journal

ЕКОНОМІКА
25.11.2022, 10:18
Американські промисловці й надалі озброюватимуть Україну, – The Wall Street Journal
Фото: Google

Корпорація "Raytheon Technologies" повернула на роботу пенсіонерів, аби наростити кількість зенітних ракетних комплексів типу "Stinger".

Такі відомості з посиланням на власні джерела оприлюднило авторитетне видання "The Wall Street Journal", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, виробництво вказаного виду зброї нині має чималий попит на тлі російського воєнного вторгнення в Україну, якій передаватимуть усе необхідне для оборони.

Варто наголосити, що до 24 лютого поточного року випуск ЗРК  Stinger" було скорочено до мінімуму на вимогу президентських адміністрацій Джорджа Буша-молодшого, Барака Обами та Дональда Трампа.

Однак тепер, після успішного 9-місяцного використання на українському фронті проти російської авіації, цей тип озброєння більш ніж затребуваний, особливо в країнах Європи та Близького Сходу.

Аналогічна ситуація склалася з компанією "L3Harris Technologies", яка отримала замовлення на обладнання для України на суму $200 мільйонів і заявила, що її співробітники витягують дефіцитні комп'ютерні чіпи зі старих радіостанцій, аби зробити нові засоби зв'язку.

Керівництво корпорація "Lockheed Martin" також повідомило про подвоєння виробництва протитанкових ракет типу "Javelin", а також на 60% збільшує виробництво ракетних установок "Himars" і ракет GMLRS для передачі Збройним Силам України.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що днями розвідка США розкрила деталі угоди про виробництво іранських дронів на росії.

Читайте також:
Світ
27-річна уродженка Алмати Мадіна Каттер вже кілька років мешкає у Німеччині, де заснувала благодійну організацію "Bulletproof Ukraine".
15 січня, 20:07
Світ
Берлін продовжує дивувати еволюцією на тлі постійної російської агресії та ядерного шантажу Москви проти цивілізованого світу.
06 січня, 06:00
Світ
ЄС підтримуватиме український народ на всіх фронтах: гуманітарному, економічному, політичному, дипломатичному та військовому.
01 січня, 14:56
Світ
Адмірал Тоні Радакін: «У москві гола шафа», тоді як понад 50 союзників підтримують Київ»
15.12.2022, 19:33
Світ
Як і 100 років Гельсинкі підставив дружнє плече Києву у важку і доленосну для всієї Європи мить історії, допомагаючи нам наближати Перемогу.
09.12.2022, 14:01
Світ
У борні проти чисельнішого й озброєного до зубів ворога зі Сходу українці довели свою незламність і право бути в єдиній Європейській сім'ї.
06.12.2022, 21:23