Американський бомбардувальник промацав оборону Санкт-Петербурга

ПОЛІТИКА
11 березня, 21:48
Американський бомбардувальник промацав оборону Санкт-Петербурга
Фото: Twitter

Повітряний простір над колишньою столицею Російської імперії такий самий дірявий, як і решето, – доведено стратегічним літаком типу "B-52".

Відповідні докази оприлюднив незалежний американський OSINT-фахівець із Чикаґо Мануель Ґомес, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що кілька годин тому бомбардувальник Військово-повітряних сил США здійснив політ над акваторією Балтики, трохи залетівши у територіальні води РФ у Фінській затоці.

Фактично, багатофункціональний важкий наддалекий стратегічний літак-ракетоносець B52-H Stratofortress відпрацював "бомбовий удар" по Санкт-Петербургу, показавши непридатність бездіяльних російських систем ППО.

Станом на тепер вказаний американський бомбардувальник разом з автосупроводом перебуває на одному аеродромів Північноатлантичного альянсу в Естонській республіці.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що у США працюють над розбудовою флоту "ведених" безпілотників у рамках концепції Collaborative Combat Aircraft.

Американський бомбардувальник промацав оборону Санкт-Петербурга_1
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Застарілі китайські аналоги совєцьких військових літаків типу "МиГ-19" та "МиГ-21" невдовзі стануть безпілотними літальними апаратами.
07 квітня, 17:18
Світ
Після вчорашнього ефектного прольоту стратегічного ракетного бомбоносця Військово-повітряних сил США на Росії мертва тиша.
12 березня, 21:58
Політика
Чинний словацький міністр оборони Ярослав Надь підтвердив, що Сили оборони України невдовзі зміцнять повітряну безпеку.
09 березня, 21:30
Світ
Авіакомпанія "Антонов" доставила з Франції до США цивільний телекомунікаційний супутник Airbus Defense
27.10.2022, 14:53
Світ
У найближчі два місяці Туреччина представить удосконалений бойовий літак Hürjet
18.01.2022, 17:35
Політика
Проєкт закону про Державний бюджет України не передбачає фінансування на геологію у 2024 році. Спеціальний фонд теж не передбачений.
вчора, 18:23