Анархія - мати порядку

Виміри
01 липня, 11:15

30.06 2021 року відбулася сесія Полтавської районної ради

На якій, окрім питань порядку денного, стояло і звільнення Карини Дячун від ватного блоку ОПЗЖ з посади заступника голови районної ради.

Підставою для звільнення останньої вказано наявність кримінальної справи.

По завершенні голосування, обличчя депутатів, які проголосували за зняття Карини Дячун, світилися від щастя, а польтавські земеі наповнилися злорадством.

Тому, кілька тез на подію від Останнього Бастіону.

Проголосувавши за зняття Карини Дячун з посади заступника голови районної ради, депутатів, які голосували за призначення вказаної особи на посаду заступника голови районної ради, можна сміливо верифікувати як політичних шльондр. Які, заради посади миски та корита, підуть на будь-яке політичне рішення, цілком виправдовуючи себе наявністю заплямованого обличчя, чи біографії.

Анархія - мати порядку_1

Як там у четверокнижжі, за посередництва якого семіти колонізували Україну: - хто без гріха, киньте у неї камінь. У нашому випадку, всі мискоборці знали за помилку Карини, але воліли мовчати протягом певного проміжку часу. А як же прощення гріхів ?

З метою захистити своє корито від зазіхань, психічнохворий кандидад неук Ілля Кива  пригнав своє воїнство з числа шашличників, шаурмістів, бандитів з 90-х, та інших членів зграї недієздатного дебудада, які намагалися, шляхом вчинення кримінального злочину, не допустити депутатів від ватного блоку ОПЗЖ до сесійної зали. Депутати змогли пройти до сесійної зали тільки після повідомлення про злочин на лінію 102.

Тому питання до кого звертатися, коли вбиває поліція, актуальне, як ніколи.

Можемо констатувати прикру річ, що без втручання Останнього Бастіону, депутатів від ОПЗЖ тітушки Киви не допустили б до сесійної зали, не зважаючи на десятки поліціянтів, які грали роль правоохоронців.

Найсуттєвіше полягає у тому, що організатори управлінського перевороту у Полтавській районній раді таким чином передали своє бачення наступних управлінських переворотів, у тому числі, у Полтавській міській раді, та показали місце у 6 палаті для психічно хворого Киви.

Не зважаючи на якісь потішні конференції, молодь, не заангажована ідеологією вбивств, погроз, підпалів, від Киви, прийняла сміливе організаторське рішення супротив позиції СБУшного стукача Киви, та продемонструвала, не зважаючи на погрози бандитів, свої потенціал та можливості.

Не зрозуміло виглядав парад тітушок від Волкова після відходу тітушок від Киви. Що намагався показати Удовіченко даним перформансом перед стінами районної ради залишається таємницею за вуаллю для широкої публіки. Можливо, хотів показати безпекові можливості для переманюваних депутатів? Якось не переконливо вийшло, треба краще працювати.

Про безпеку. Враховуючи те, що один з ініціаторів перевороту не має слова та втратив обличчя під час попередніх виборчих компаній, просив би депутатів від ватного блоку ОПЗЖ враховувати це під час перемовин.

І підсумовуючи, лозунг П´єра Жозефа Прудона «Анархія - мати порядку» на порядку денному України, як наступний крок до Сомалі.  

Цікава думка на вказані події та їх трактування Департаментом захисту національної державності СБУ.

Автор : Геннадій Сікалов
Читайте також:
Найвідоміший український вчений Ілля Кива тепер дуже шкодує, що Янукович не розігнав акції протесту в центрі Києва в січні-лютому 2014 року.
29 липня, 14:30
КИВА ПІД ЧАС ВІДПОЧИНКУ В ЕЛІТНОМУ ТУРЕЦЬКОМУ ГОТЕЛІ НАРВАВСЯ НА ВЕТЕРАНА АТО МИХАЙЛА МАЙМАНА
09 липня, 18:05
За оренду Кива протиправно отримав 1 242 236 гривень
21 травня, 08:50