Андрій Магера: вітчизняні прикордонники виконують неконституційні забаганки Зе-влади

ПОЛІТИКА
14 січня, 17:19
Андрій Магера: вітчизняні прикордонники виконують неконституційні забаганки Зе-влади
Фото: Главком

«Слуги неукраїнського народу» грають у «російську рулетку». Але замість власної скроні під дуло ворожої гармати підставляють кожного з нас.

Це стосується горезвісної вимоги до чоловіків пред'являти довідки від ТЦК та СП на кордоні. Вітчизняний експерт-конституціоналіст Андрій Магера критично оцінив запроваджену парламентарями норму, яка насправді суперечить Основному Закону України.

За його словами, всі ці випадки на кордоні можуть бути оскаржені у судах. І українське суспільство має повне право тиснути на Зе-владу, щоби всі подібні моменти були прописані у законі, винесення питань на підзаконний рівень треба максимально уникати.

«Підзаконний акт може тільки виписати та розжувати деталі — наприклад, форму якогось документа, щоби про це не згадувати у законі. Але він не може передбачати якісь нові правила та норми. Якщо є посилання на постанову Кабміну, вона також своєю чергою має бути видана на підставі конкретної законодавчої норми. А якщо ця постанова видана «волею Божою», то це вже містить ознаки неконституційності. Якщо якийсь документ стосується реалізації громадянами своїх законних прав і свобод, він має бути оприлюднений в обов'язковому порядку», — пояснює Андрій Магера.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, як народні обранці паралельно розширюють поле для корупції на митниці. Комусь (пересічним українцям — прим. ред.) війна, а комусь (можновладцям — прим. ред.) мати рідна.

Читайте також:
Опінії
Служба Божа України однією рукою карає українців, а іншою карає ворогів. Дарма, що зчаста ворогами є саме патріоти, а не українофоби...
09 квітня, 07:09
Полтава
Чиновники із депутатами не вважають за потрібне звітувати перед виборцями. Особливо, що стосується бюджетних питань; хоча не тільки.
08 квітня, 06:01
Політика
«Президент Голобородько» і його вірні слуги не були та відтак не будуть щирими українськими патріотами. Своя кишеня їм ближча до тіла.
03 квітня, 07:14
Полтава
У міській раді склалася типова для всіх органів виконавчої влади ситуація. Так, одним набридло виконувати свої обов'язки, іншим їх мало.
27 березня, 12:18
Політика
Втрата керованості системи державного управління, параліч міністерств — аж ніяк «не менше зло». Слуги олігархів ріжуть по живому.
05 березня, 20:28
Політика
Некомпетентні слуги олігархів продовжують ганьбити Україну на міжнародній арені. Вони роблять усе, щоби світ від нас відвернувся.
28 лютого, 13:45