Чи знає Саакашвілі, що він підтримує Матковського?

ПОЛТАВА
22.10.2015, 06:31

17 жовтня на офіційній сторінці Андрія Матковського з'явилося відео, на якому голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі зі символікою "БПП-Солідарність" закликає до підтримки громадян. Незрозуміло, що в лівому верхньому кутку робить надпис "За Андрія Матковського" а в правому нижньому "Полтавська територіальна організація партії". Саакашвілі в сюжеті жодного слова не говорить про те, що він висувається в міські голови чи депутати від партії Президента, узагалі не згадує Матковського та Полтаву. 

Посилання на відео:

Виникають логічні питання: чи справді Міхеїл Саакашвілі підтримує "БПП-Солідарність"? Адже ні на офіційній сторінці у Фейсбуці, ані в жодному ЗМІ немає інформації про те, що нинішній голова Одеської ОДА підтримує цю партію. Останні новини від 16-17 вересня говорять про те, що Міхеїл Саакашвілі був присутній за з'їзді провладної партії, але відмовився йти на місцеві вибори від "БПП"

http://zn.ua/POLITICS/moskal-idet-na-vybory-ot-bpp...

http://vlada.io/uk/vlada_news/saakashvili-poyasniv...

«Я не член БПП. Я не є лідером списку, хоча такі пропозиції були. Я запрошений як голова Одеської ОДА і просто як той, хто може висловити свою думку», — так М.Саакашвілі пояснив свою присутність на з’їзді партії.

У зв'язку з цим, "Останній Бастіон" запитав у Міхеїла Саакашвілі, чи справді він вирішив висуватися від "БПП-Солідарність", і чи давав дозвіл на розміщення тексту "За Андрія Матковського" на відео зі своїм зверненням? 

Нагадаємо, що залучатися псевдо підтримкою - фірмовий стиль Матковського. На виборах міського голови 2006 року він без дозволу використовував символіку цієї ж "Солідарності". Юрій Луценко тоді зробив офіційну заяву, що Матковський не входить до "БПП". 

Сценарій брудних технологій від Матковського не змінюється?


Читайте також:
Лариса Гольник — «суддя-викривач», актриса, телезірка, коментатор...
26 січня, 11:26
Поліція слідкує за журналістами "Останнього Бастіону".
22 січня, 11:24
ТУ ДБР у місті Полтаві засекретило справу про підпал автівки головного редактора "Останнього Бастіону" Геннадія Сікалова
18 січня, 14:27
Другий тиждень підряд українська газотранспортна система у центрі уваги громадськості.
16 січня, 15:34
Головреда "Останнього Бастіону" Геннадія Сікалова зробили винним в акціях непокори, які охопили усю країну.
16 січня, 12:29
Доведені до відчаю люди кажуть, що їх виживають із власної, ними побудованої, країни.
15 січня, 20:47