Анкара закликала Єреван утриматися від ескалації конфлікту з Баку

СВІТ
09.08.2022, 19:23
Анкара закликала Єреван утриматися від ескалації конфлікту з Баку

Міністр закордонних справ Туреччини закликав Вірменію відмовитися від нових провокацій у привласненні суверенної території Азербайджану.

Про це на 13-й щорічній конференції послів в Анкарі заявив чинний міністр закордонних справ Мевлют Чавушоглу, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Anadolu Ajansı".

За словами головного турецького дипломата, попри тристоронні мирні домовленості уряд Вірменії не відмовився від спроб зберегти свою присутність у Карабасі, що суперечить міжнародному праву.

«Ми знову попереджаємо Єреван дотримуватися підписаних угод із Баку і Москвою. Після закінчення 44-денної війни наша країна докладає всіх зусиль задля забезпечення миру у регіоні. Зараз ми говоримо не про окуповані території Азербайджану, вимушені переселенці, біженці та конфлікт, який може відновитися в будь-який момент, а про регіональний мир і співпрацю. Вірменію мусить утриматися від участі у нових провокаціях проти Азербайджану у Карабасі», – висловився Мевлют Чавушоглу.

Водночас очільник МЗС Туреччини наголосив на тому, що не дасть третім країнам завадити відновленню стабільного миру на Кавказі, прямо натякаючи на марні потуги РФ та Ірану.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Баку зажадав провести повну демілітаризацію підконтрольних окупантам територій і повне виведення вірменського контингенту.

Читайте також:
Політика
Жалюгідний кривавий російський диктатор не полишив нахабства набиватися у партнери. Але лідери західних країн не вважають його рівним собі.
27 вересня, 21:23
Політика
У той час, поки міністр закордонних справ України ганьбиться перед державним секретарем США, його підлеглі працюють у складних країнах.
07 вересня, 18:35
Світ
Пекін продовжує гуртувати довкола себе антизахідну, а отже й антидемократичну коаліцію, куди воліє включити до тепер нейтральну Анкару.
03 вересня, 16:52
Блоги
Міжнародна дипломатія – один із "фронтів", де наша держава все ще обороняється, тому на поміч приходить активна громадськість.
01 серпня, 18:56
Світ
Федеральний канцлер Німеччини виступив сьогодні (14.VII.) на великій пресконференції у Берліні, де відповів на безліч запитань.
14 липня, 18:24
Політика
Ображений комедіант може бути небезпечним, особливо займаючи найвищу державну посаду під час повномасштабної війни.
12 липня, 19:37