Анкара закликала Єреван утриматися від ескалації конфлікту з Баку

СВІТ
09 серпня, 19:23
Анкара закликала Єреван утриматися від ескалації конфлікту з Баку

Міністр закордонних справ Туреччини закликав Вірменію відмовитися від нових провокацій у привласненні суверенної території Азербайджану.

Про це на 13-й щорічній конференції послів в Анкарі заявив чинний міністр закордонних справ Мевлют Чавушоглу, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Anadolu Ajansı".

За словами головного турецького дипломата, попри тристоронні мирні домовленості уряд Вірменії не відмовився від спроб зберегти свою присутність у Карабасі, що суперечить міжнародному праву.

«Ми знову попереджаємо Єреван дотримуватися підписаних угод із Баку і Москвою. Після закінчення 44-денної війни наша країна докладає всіх зусиль задля забезпечення миру у регіоні. Зараз ми говоримо не про окуповані території Азербайджану, вимушені переселенці, біженці та конфлікт, який може відновитися в будь-який момент, а про регіональний мир і співпрацю. Вірменію мусить утриматися від участі у нових провокаціях проти Азербайджану у Карабасі», – висловився Мевлют Чавушоглу.

Водночас очільник МЗС Туреччини наголосив на тому, що не дасть третім країнам завадити відновленню стабільного миру на Кавказі, прямо натякаючи на марні потуги РФ та Ірану.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Баку зажадав провести повну демілітаризацію підконтрольних окупантам територій і повне виведення вірменського контингенту.

Читайте також:
Опінії
Великий Китай – маленький. Натомість маленька Литва – Велика, – стверджують литовці, і це 100%-ва правда!
08 грудня, 09:18
Політика
Будь-які спроби протягнути руку допомоги російському агресору призведуть тільки до відтермінованої й уже континентальної війни.
06 грудня, 09:00
Політика
Конституційною більшістю у 314 голосів Верховна Рада ухвалила постанову і заклик до партнерів про необхідність викинути РФ з ООН.
05 грудня, 09:56
Економіка
Провідні американські фінансові установи продовжують таємно співпрацювати з путінським режимом, Вашинґтон не бажає краху імперії.
10 листопада, 20:27
Світ
Питання про визнання державної самостійності Чеченської Республіки Ічкерія немає на порядку денному зовнішньої політики Литви.
21 жовтня, 20:56
Політика
Десятиліттями кремлівські брудні гроші та кривава зброя розбещувала чорний континент, але на впливі РФ там слід давно ставити крапку.
18 жовтня, 07:00