Арабські еміри зрадили своїх братів у вірі з Палестини

СВІТ
06.05.2023, 17:17
Арабські еміри зрадили своїх братів у вірі з Палестини
Фото: Twitter

Представники уряду Об'єднаних Арабських Еміратів взяли участь у святкуванні 75-річчя з дня окупації сіоністами палестинських земель.

Відповідний ролик скандальних урочистостей з Абу-Дабі оприлюднило незалежне міжнародне видання "5.Pillars", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясували наші колеги-журналісти, велелюдні святкування на крові переслідуваного палестинського народу організувало посольство сіоністського анклаву в ОАЕ.

Арабські нувориші, котрі тогоріч визнали Державу Ізраїль і налагодили дипломатичні стосунки (перш за все вигідні з фінансового боку – прим. ред.), радісно танцювали та співали, прославляючи від душі окупацію Палестини.

Цілком очевидно, що для правовірних мусульман подібне лицемірство немає нічого спільного з уммою, на яку постійно посилаються еміри в Абу-Дабі, Дубаї чи Шарджі, воліючи торгувати з окупантами.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що доки сіоністська держава не припинить терор проти палестинського народу, демократичні європейці не відновлюватимуть двосторонні відносини.

Читайте також:
Світ
Суд ООН визнав окупацію Ізраїлем палестинських територій анексією
20 липня, 07:05
Історія
У Сирійській пустелі майже 2000 років спочиває одна з самобутніх культур, знищена чужинцями з Апеннінів. Але остаточно зруйнували ісламісти.
07 липня, 13:00
Світ
На президентських виборах переміг реформіст Масуд Пезешкіан
06 липня, 12:05
Світ
У Тель-Авіві посилюється конфлікт між політиками та військовиками. Бібі Сатаньягу наслідує свого українського єдиновірця з вулиці Банкової.
04 липня, 19:24
Війна
Сіоністське державне утворення Ізраїль продовжує робити криваві помилки. Слідом за геноцидом палестинців у Ґазі євреї лізуть у Ліван.
01 липня, 06:03
Світ
Самовпевнені та самозакохані войовничі сіоністи не можуть перемогти палестинців у Ґазі. Тому вирішили піти війною на сусідній Ліван.
26 червня, 19:23