Арабські еміри зрадили своїх братів у вірі з Палестини

СВІТ
06 травня, 17:17
Арабські еміри зрадили своїх братів у вірі з Палестини
Фото: Twitter

Представники уряду Об'єднаних Арабських Еміратів взяли участь у святкуванні 75-річчя з дня окупації сіоністами палестинських земель.

Відповідний ролик скандальних урочистостей з Абу-Дабі оприлюднило незалежне міжнародне видання "5.Pillars", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясували наші колеги-журналісти, велелюдні святкування на крові переслідуваного палестинського народу організувало посольство сіоністського анклаву в ОАЕ.

Арабські нувориші, котрі тогоріч визнали Державу Ізраїль і налагодили дипломатичні стосунки (перш за все вигідні з фінансового боку – прим. ред.), радісно танцювали та співали, прославляючи від душі окупацію Палестини.

Цілком очевидно, що для правовірних мусульман подібне лицемірство немає нічого спільного з уммою, на яку постійно посилаються еміри в Абу-Дабі, Дубаї чи Шарджі, воліючи торгувати з окупантами.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що доки сіоністська держава не припинить терор проти палестинського народу, демократичні європейці не відновлюватимуть двосторонні відносини.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Мало того, що палестинський народ роками зазнає фізичних утисків, терору і переслідування, так тепер його намагаються позбавити історії.
11 вересня, 20:21
Світ
Тисячі ізраїльських протестувальників заблокували автомагістралі, що ведуть до Єрусалиму, Хайфи та Тель-Авіва
12 липня, 10:25
Світ
Професора Мічіо Каку зацікавило місто майбутнього NEOM.
03 липня, 23:46
Світ
Ізраїльська армія почала масштабну військову операцію проти табору Дженін на півночі Західного берега.
03 липня, 08:34
Світ
Американські військові стурбовані тим, що росіяни регулярно порушують правила використання повітряного простору
15 червня, 08:50
Війна
Тегеран і Кабул офіційно не воюють один проти одного, хоча нещодавні події на кордоні двох південноазійських країн свідчать про зворотне.
28 травня, 18:56