ARE YOU OHUYILY TAM?

Опінії
18 вересня, 07:45
ARE YOU OHUYILY TAM?

Тримайте українці військовий комунізм

Український блоґер, телеведучий, публіцист та політичний діяч

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Дивлюсь у Олександра Соколовського гарні питання по постанові 335, яка "забороняє українським постачальникам отримувати прибуток" і очі в мене стають як прожектори ППО.

Це витяг з листа Комітету ВР з нацбезпеки і оборони до премʼєр-міністра, який Соколовський оприлюднив на пресконференція, і від якого в мене тупо полихнула срака:

"За наявною у Комітеті інформацією, МОУ, Мінекономіки України та Мінстратегпром України дотримуються правової позиції, відповідно до якої постановою #335 НЕ СКАСОВУВАЛАСЬ можливість врахування прибутку у складі ціни на постачання, а було спрощено підставу визначення ціни під час здійснення оборонних закупівель… Водночас ДАСУ ВВАЖАЄ, що нормами постанови N° 335 ОБМЕЖЕНО можливість включення прибутку виконавця оборонного замовлення до складу ціни на постачання під час дії правового режиму воєнного стану…"

ДАСУ ВВАЖАЄ. ВВАЖАЄ, БЛЯДЬ. ВВАЖАЄ, НАХУЙ.

Реально? Це як? А можна мені показати десь у законах, чи може у Конституції, чи може у положенні про воєнний стан, що державні аудитори під час воєнного стану в нас підміняють суд та отримують надзвичайні положення? Бо я чув що трактувати норми в нас повинні відповідні люди у судах. І тепер, як я зрозумів, так можуть і ахуївші рила в ДАСУ. Хелоу я аудитор, мені потрібна твоя зброя і твій мотоцикл, треба спасати країну, бо без аудіту хлопцям на передку глина. Так блядь?

Причому ДАСУ в нас не простий суд, а, я так розумію, Конституційний суд, а може і вище щось. Бо ДАСУ трактує не тільки постанови Кабміну, а навіть закони Про підприємництво і відміняє нахєр статтю 42 Конституції України про свободу підприємницької діяльності.

Оп, висновок ДАСУ і тримайте українці військовий комунізм. Прибуток отримувати заборонено.

Ні, ви вдумайтесь. Кабмін приймає ДЛЯ СЕБЕ постанову яку трактує певним чином.

А ДАСУ трактує цю кабмінівську постанову якось інакше, вирішує що трактування цієї постанови від ДАСУ важливіше ніж закони та Конституція, і починає їбашити тією постановою всіх постачальників МО, казати що їх прибуток то збитки держави. А за нанесення збитків держави в нас стаття.

А стаття виникає тому, що ДАСУ чогось ВВАЖАЄ, що може трактувати постанови Кабміну та ще й всупереч позиції самого Кабміну, законів і Конституції.

Якби у ДАСУ сиділи патріоти, які б мали там особливу думку якусь, або правову колізію бажали вирішити, то вони б в суд звернулися і нехай би суд вирішив. Або ще краще пропозицію на Кабмін подали б, щоб уникнути двозначності.

Але все окей. В ДАСУ сидять не патріоти. В ДАСУ сидять вороги України, вони це спеціально роблять, може ще й пишаються собою. В кращому випадку вони це роблять, щоб отримати палку, пощімівши комєрсов (да і похуй аудиторам, що вони там щось армії постачають) або щоб тих комєрсів обілєтіть (тут вже треба в кооперації з якимось слабовічками). А може ДАСУ про таку діяльність гу гш рф попросила, чи там фсб? Я б поцікавився.

Загалом ще раз процитую Соколовського:

"На мою думку, ДАСУ взагалі не має існувати в такому форматі, як зараз. Це зайвий державний регулятор. Ми приймали участь не в сотнях, а в тисячах маленьких і великих тендерах з момента появи Прозорро. І ніколи не бачив, що уповноважена на це ДАСУ щось би робила, щоб реально запобігати розкраданню бюджетних грошей на купі скандальних тендерів як минулих років, так і останнього часу. Замість цього бачимо лише це обговорюємо вже п’ять місяців (!) горезвісне скандальне рішення, яке загрожує обороноздатності країни.  Простіше ліквідувати ДАСУ...".

Згодний. А керівництво посадити нхй.

Читайте також:
Політика
У нас знову панує епоха нарваного малороса на Банковій. Дарма, що подібні можновладці погано знають навіть недавню історію України...
вчора, 20:34
Політика
Мир можливий не після перемоги України над РФ, а після знищення Москви. Цього поки не хочуть ні у Києві, ні на Заході, ні тим паче на Сході.
23 вересня, 17:18
Політика
Насуваються репресії у стилі літа 2011-го року на Печерському подвір'ї суду. Зе-команда відчула, що пахне смаженим?..
21 вересня, 21:52
Політика
Зеленський втягує Трампа в найбільш згадуване медійне поле — Україну.
20 вересня, 10:55
Політика
На 2024 рік у бюджеті України закладено 1,5 млрд гривень для зйомки 53 фільмів і серіалів
16 вересня, 09:19
Економіка
Заявлені Корецьким і Шурмою надприбутки "Укрнафти" виявились фікцією, документи підробили
13 вересня, 07:31