Армія РФ роззброює власний флот для боїв на суходолі

ВІЙНА
26 вересня, 17:12
Армія РФ роззброює власний флот для боїв на суходолі

Російський окупаційно-терористичний контингент відчуває нестачу в озброєнні. Верховний оленяр наказав різати крейсери...

Вочевидь, тепер армія РФ – друга, після сирійської, армія гомункулів у світі, бо використовує морську зброю для сухопутної війни. Про це повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на оглядача групи «Інформаційний спротив» Олександра Коваленка.

Вітчизняний військовий аналітик пояснює, коли в армії не вистачає бронетехніки із засобами надання вогневої підтримки піхоті, таким підрозділам доводиться її ліпити з того, що трапляється під руку або є у вільному доступі. У випадку з РФ ідеться про непотрібний Чорноморський флот.

«Маємо розуміти, загнана у безвихідь через самовпевненість свого військово-політичного керівництва, обумовлена відсутністю здорових технічних рішень, російська армія почала плодити шалену кількість нераціональних і достоту смертельних гомункулів. РФ стала застосовувати проти України «безаналогові» пристрої.

Зокрема, на платформу бронетранспортера-амфібії МТ-ЛБ окупанти встановили реактивний морський бомбомет РБУ-6000. Він призначений для боротьби з підводними човнами за допомогою глибинних бомб. Ці зразки озброєнь розроблені в СССР у 1960-х роках. Тепер же окупати планують їх використати у сухопутній кампанії в українському степу», — зазначив Олександр Коваленко.

Слід розуміти, РБУ-6000 встановлювали виключно на палубах бойових кораблів, але через дефіцит зброї та боєприпасів російські окупанти взялися переналаштовувати їх для нагальних потреб на фронті. «Ці вогневі засоби можуть бути вкрай неточними, мають меншу дальність стрільби, тож росіянам їх доведеться довго перезаряджати», — додав Олександр Коваленко.

Армія РФ роззброює власний флот для боїв на суходолі_1
Читайте також:
Світ
Сі Цзіньпін має на меті першим знайти нову земну оболонку для перевтіленого бодхісатви Авалокітешвари. Наступника вже шукають у Тибеті.
вчора, 12:04
Війна
Вочевидь, полювання на воєнних злочинців які бомблять українські міста почалося. Добро і справедливість мають тріумфувати над злом.
вчора, 10:26
Війна
За час окупації до Криму незаконно прибуло 800 тис. громадян московії.
09 грудня, 10:06
Позиція
Вже давно очевидно, що ціною політичного життя ЗЄрмаків й інших «слуг неукраїнського народу» є зменшення населення України.
08 грудня, 13:34
Війна
Представники корінних народів великої ресурсної федерації завжди були «гарматним м'ясом». Вони покірно і відносно дешево вмирають за Кремль.
06 грудня, 08:23
Кримінал
Їхній кривавий бізнес — смерть. І вони вправно це доводять на кожному континенті: від Бахмута до Банґі, від Каракаса до Джохара.
05 грудня, 19:51