Армія РФ роззброює власний флот для боїв на суходолі

ВІЙНА
26.09.2023, 17:12
Армія РФ роззброює власний флот для боїв на суходолі

Російський окупаційно-терористичний контингент відчуває нестачу в озброєнні. Верховний оленяр наказав різати крейсери...

Вочевидь, тепер армія РФ – друга, після сирійської, армія гомункулів у світі, бо використовує морську зброю для сухопутної війни. Про це повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на оглядача групи «Інформаційний спротив» Олександра Коваленка.

Вітчизняний військовий аналітик пояснює, коли в армії не вистачає бронетехніки із засобами надання вогневої підтримки піхоті, таким підрозділам доводиться її ліпити з того, що трапляється під руку або є у вільному доступі. У випадку з РФ ідеться про непотрібний Чорноморський флот.

«Маємо розуміти, загнана у безвихідь через самовпевненість свого військово-політичного керівництва, обумовлена відсутністю здорових технічних рішень, російська армія почала плодити шалену кількість нераціональних і достоту смертельних гомункулів. РФ стала застосовувати проти України «безаналогові» пристрої.

Зокрема, на платформу бронетранспортера-амфібії МТ-ЛБ окупанти встановили реактивний морський бомбомет РБУ-6000. Він призначений для боротьби з підводними човнами за допомогою глибинних бомб. Ці зразки озброєнь розроблені в СССР у 1960-х роках. Тепер же окупати планують їх використати у сухопутній кампанії в українському степу», — зазначив Олександр Коваленко.

Слід розуміти, РБУ-6000 встановлювали виключно на палубах бойових кораблів, але через дефіцит зброї та боєприпасів російські окупанти взялися переналаштовувати їх для нагальних потреб на фронті. «Ці вогневі засоби можуть бути вкрай неточними, мають меншу дальність стрільби, тож росіянам їх доведеться довго перезаряджати», — додав Олександр Коваленко.

Армія РФ роззброює власний флот для боїв на суходолі_1
Читайте також:
Війна
Кремлівський бункерний дід наказав до президентських виборів у США повністю загарбати Донеччину і Луганщину. Ці амбіційні плани виконуються.
21 травня, 19:24
Війна
У ворога немає достатніх сил для загарбання найбільшого українського міста на Сході. Московити здійснюватимуть диверсії, рейди та обстріли.
12 травня, 15:03
Опінії
Українцям важливо за будь-яких обставин подіватися на краще, але діяти, враховуючи найгірше. І бути готовим до всього, що станеться.
12 травня, 09:18
Війна
Чоловіки з острова несвободи віддають інтернаціональний борг «старшому братові» із РФ. Ціна питання — кругленька сума у доларах.
07 травня, 12:37
Кримінал
54-річний генерал-лейтенант окупаційно-терористичного контингенту РФ керував чистками у Димері. Це сталося у лютому-березні 2022-го.
23 квітня, 12:27
Війна
Причиною падіння літака могла стати «дружня» робота російської ППО
28 березня, 17:50