Армія США знищила іранські військові об'єкти у Сирії

ВІЙНА
09.11.2023, 09:51
Армія США знищила іранські військові об'єкти у Сирії
Фото: Reuters

Вдруге за місяць американці завдали вогневого удару по базах, що належать Корпусу вартових ісламської революції. Іранський режим мовчить.

Такі відомості із посиланням на власні джерела у Пентаґоні оприлюднило видання Reuters. Зазначається, що на військових об'єктах складувалася зброя та проводилися бойові вишколи бійців Сирійської армії Башара аль-Асада.

У розмові з журналістами міністр оборони США Ллойд Остін зазначив, що два винищувачі F-15 здійснили удари у відповідь на останні напади на американські сили. Він наголосив, що «атаки на американські війська повинні припинитися».

Зі слів Ллойда Остіна, якщо Іран продовжить здійснювати напади на дислоковані у Сирії та Іраку війська США, то американці «вживатимуть додаткових заходів для захисту своїх людей». Що саме мається на увазі під «додатковими заходами» — міністр оборони не уточнив.

Тим часом проіранський режим у Сані розмірковує над вторгненням на територію сусіднього саудівського королівства. Фактично, перемир'я вже зірване хуситами.

Читайте також:
Світ
Сіоністська маріонетка із берегів Потомаку обрала шлях конфронтації з Ізраїлем. 46-й президент США вмив руки палестинською кров'ю.
11 квітня, 12:19
Світ
Сміховинний військово-релігійний політичний режим в Ірані нарешті відповів сіоністам. Усі посольства Ізраїля названо «законною ціллю».
09 квітня, 19:34
Політика
Дипломатичний діалог між Абу-Дабі та Тель-Авівом «заморожено» на невизначений термін. Причина: вбивство 7 працівників ООН у Ґазі.
07 квітня, 14:42
Світ
«ЗА» проголосувало 14 членів Ради безпеки із 15, США – утрималися.
25 березня, 18:07
Світ
Держдеп США оголосив санкції проти низки ізраїльських поселенців на окупованому Західному березі річки Йордан.
15 березня, 09:25
Світ
На жаль, припинення масових убивств у смузі Ґази триватиме не довше за священний для мусульман місяць Рамадан. Потім терор відновиться.
28 лютого, 08:23