Артем Ситник звільнений з посади заступника голови НАЗК

ПОЛІТИКА
03 червня, 16:00
Артем Ситник звільнений з посади заступника голови НАЗК

Артем Ситник перебував на посаді, попри офіційний статус корупціонера.

Заступника голови Національного агентства із запобігання корупції Артема Ситника було звільнено, повідомила пресслужба НАЗК у понеділок, 3 червня.

«Сьогодні, 3 червня 2024 року, заступник голови Національного агентства із запобігання корупції Артем Ситник залишив свою посаду», – сказано в повідомленні.

В агентстві нагадали, що Ситника було призначено заступником голови НАЗК 12 травня 2022 року. Він відповідав за такі напрямки:

  • координація взаємодії з правоохоронними органами та органами прокуратури, у тому числі забезпечення розгляду обґрунтованих висновків про злочини, виявлення активів осіб, причетних до військової агресії проти України;
  • фінансовий контроль, проведення спеціальних перевірок, моніторинг способу життя, перевірка дотримання вимог законодавства, в тому числі у сфері запобігання корупції;
  • запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;
  • моніторинг і контроль виконання актів законодавства з питань етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

До роботи в НАЗК Артем Ситник очолював Національне антикорупційне бюро. 

Директор НАБУ Артем Ситник перебував на посаді сім років, попри офіційний статус корупціонера.

Корупціонером Ситник був визнаний за рішенням суду в 2019 році, і з того часу не зміг це оскаржити.

У Реєстрі, за вказаними Вами параметрами, є запис про притягнення особи до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків — ред.).

Артем Ситник звільнений з посади заступника голови НАЗК_1

Ситник був покараний за відпочинок в мисливському господарстві в Рівненській області, який оплатили інші люди, і при цьому директор Антикорупційного бюро не вказав цю суму, а саме 25 тисяч гривень, в декларації.

Читайте також:
Політика
Уряд має затвердити Віктора Павлущика на посаді Голови НАЗК
25 лютого, 21:17
Опінії
Активісти дуже люблять собі щось приписувати, але тут вже професійний громадський активіст перейшов межу
16.09.2023, 14:17
Кримінал
НАЗК виявила необґрунтовані активи у трьох посадовців
22.12.2022, 19:21
Економіка
Національне агентство з запобігання корупції (НАЗК) заявило, що бачить у законі ризики монополізації ринку та втрати бюджету.
12.12.2022, 19:53
Політика
На превеликий жаль, «невідворотний» шлях України до Північноатлантичного альянсу вимощений невизначеністю. Не всі держави-члени «за».
17:21
Політика
Наперекір знищенню московитами греблі Каховського водосховища українська природа бере своє. Стан довкілля стабілізується.
12:45