Артур Герасимов: за Порошенка спецпризначенці штурмували Слов’янськ, а за Зеленського – музеї

ПОЛІТИКА
27 травня, 16:54
Артур Герасимов: за Порошенка спецпризначенці штурмували Слов’янськ, а за Зеленського – музеї
Фото: 5.ua

«Європейська Солідарність» вимагає покарати винних в захопленні приміщення Музею Гончара.

Незаконне захоплення приміщення Музею Гончара, яке здійснили вчора співробітники ДБР, відбувалося під особистим контролем президента Зеленського.

Про це повідомив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов.

Він розповів деталі учорашнього штурму музею, зокрема, про неодноразові телефонні переговори силовиків із керівництвом, йдеться у повідомленні на сайті «Європейської солідарності».

«Силовики дуже боялися відповідальності за злочинні дії по порушенню українських законів і доповідали про це наверх. І через це особисто Зеленський опустився до того, що не менше 6 разів телефонував до ДБР, наскільки я розумію, з наказами злочинно порушувати закон», – поінформував Герасимов.

Політик також наголосив, що вчора Зеленським була перейдена чергова червона лінія.

«Я б хотів звернутися до українців: те, що вчора без рішення суду злочинно ламали двері в національний музей означає те, що вони хочуть без рішення суду злочинно ламати двері до оселі кожного українця. Вперше за багато років це сталося і дуже стрімко повертаються часи Януковича. Бо спецпідрозділи за Порошенка штурмував Слов’янськ, а спецназ Зеленського штурмує музеї», – наголосив Артур Герасимов.

Співголова «Європейської Солідарності» подякував усім, хто висловив своє обурення діями силовиків щодо музейної установи, а також журналістам, які висвітлювали це в режимі реального часу і навіть зазнали травм внаслідок силових дій представників ДБР.

Фракція ЄС вже звернулася до спікера ВРУ Разумкова «з вимогою жорсткої реакції на злочинні дії, які відбулися в музеї Гончара».

Нагадаємо, ми повідомляли, що спецпідрозділ ДБР вдерся в Музей Гончара, де відкрилась виставка картин з колекції родини Порошенків.

Читайте також:
Активісту заборонено покидати місце проживання з 21:00 до 6:00 наступної доби.
07 серпня, 16:50
Презентація стала можливою завдяки підтримці «Останнього Бастіону».
06 липня, 17:45
Виданого українською владою уродженця Чечні Беслана Гадаєва щодня катують у в'язничному транзитно-пересильному пункті №1 міста Владімір.
05 липня, 17:44
Киян, які знаходяться неподалік від будівлі суду прийти на допомогу, щоб зупинити «мусорську диктатуру».
15 червня, 16:15
Сьогодні під час сутички з силовиками постраждав український активіст, колишній політв'язень Росії Володимир Балух.
12 червня, 19:35