Автора інсталяції «Хохли» у Чернівцях допитали в СБУ

МИСТЕЦТВО
19 серпня, 12:59
Автора інсталяції «Хохли» у Чернівцях допитали в СБУ

Буковинського художника Івана Салевича викликали на розмову до спецслужб через орґанізовану ним виставку до Дня Незалежності України.

Про це йдеться у матеріалі видання "Cуспільне", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що заслужений митець створив інсталяцію з фіґурами людей у ​​вишиванках, які стоять на колінах, а на очах мають триколори РФ.

Директор чернівецької галереї "Вернісаж" особисто поскаржився в СБУ на Салевича, чия виставка може сприйматися відвідувачами двояко.

За інформацією "Суспільного", після звернення, митець понад 2 години пробув на допиті; його запитували, з якою метою було використано прапор РФ, а потім відпустили.

Станом на тепер спецслужби дозволили Салевичу виставити вказані роботи у чернівецькій галереї, проте з пояснювальним текстом.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що за останні 30 років українцям так і не вдалося сформувати єдиний усталений для всіх погляд на наше спільне минуле, теперішнє та майбутнє через засилля московської пропаґанди.

Опис до інсталяції
Опис до інсталяції
вибір редакції
Читайте також:
Сформований 4 роки тому правоохоронний орган досудового слідства встиг нагородити власних співробітників ювілейними медалями.
14 жовтня, 08:48
Результати вітчизняних виборів 2019 року, ймовірно, перевершили за своєю абсурдністю всі попередні, що були у нашій історії.
07 жовтня, 10:06
Відомий українофоб із Дніпра Максим Бужанський знову опинився у центрі суспільної уваги.
25 вересня, 18:56
Доволі знаково, що жодної української стрічки у КНР цьогоріч не представлено, проте російського кіно там хоч греблю гати.
24 вересня, 12:52
Представник кремлівської окупаційної адміністрації у Чечні звернувся до 46-го американського президента.
23 вересня, 08:01