Азербайджан планує збільшити власне військо і придбати нову зброю

СВІТ
28 червня, 10:43
Азербайджан планує збільшити власне військо і придбати нову зброю

Найближчі 5-10 років чисельність особового складу Збройних сил Азербайджану буде збільшено у зв'язку зі зростанням населення країни.

Про це під час робочої зустрічі з командуванням армії заявив президент Ільгам Алієв, також пообіцявши придбати надсучасне озброєння і бойову техніку.

За його словами, проведені впродовж останніх 20 років реформи, зокрема й у сфері національної безпеки та оборони, продемонстрували всьому світові наявний високий потенціал Азербайджану, чий народ вміє не тільки розвивати економіку, а й визволяти свою землю від окупантів.

«Торік нам зі зброєю у руках довелося довести, що Нагірний Карабах завжди був і є суверенною частиною Азербайджану, тоді як жодні міжнародні угоди та форуми з мирного врегулювання конфлікту не допомогли. Провідні міжнародні орґанізації, що декларують ґлобальний мир – ООН, Рух неприєднання, Орґанізація ісламського співробітництва і навіть Європейський парламент із Радою Європи, – були несправедливі до нас; вони змушені були приймати провірменські рішення та резолюції. Наша воєнна перемога цю ситуацію змінила кардинально. Водночас нам довелося зміцнювати відносини у двосторонньому форматі. Подивіться, сьогодні кількість країн, які бажають налагодити тісніші зв'язки з Азербайджаном, постійно зростає; натомість Вірменія опинилася майже у повній ізоляції. Чи це не показник наших досягнень», – зазначив Ільгам Алієв.

Президент Азербайджану додав, проаналізувавши результати та хід торішньої Карабаської війни, було ухвалено рішення пропорційно збільшувати військовий потенціал країни й спільно з Туреччиною унезалежнюватися від імпорту нових видів озброєння, інвестувавши у власну воєнну промисловість.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на думку МЗС Вірменії, Баку і Анкара провокують нову війну на Кавказі.

вибір редакції
Читайте також:
Залізничний монополіст РФ — корпорація "РЖД" — спромігся занапастити інфраструктуру своєї вірменської філії та заборгувати чималу суму.
17 вересня, 07:59
На грузинсько-російському кордоні у горах почалося будівництво найбільшого у реґіоні тунелю.
11 вересня, 16:45
Вірменський прем'єр-міністр висловив бажання у найближчі місяці відновити продуктивний діалог із владою сусідньої Туреччини.
08 вересня, 13:29
На території звільненого від вірменських окупаційних сил Лачинського району Карабаху тривають чергові планові військові навчання.
07 вересня, 11:28
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 13:31
Чим ближче день виборів до Державної Думи РФ, тим рішучіше путінська банда вдається до різного роду махінацій.
31 серпня, 13:39