Азербайджаном та Вірменія: На порозі нової війни

СВІТ
16.11.2021, 16:54
Азербайджаном та Вірменія: На порозі нової війни
Фото: tvrus.eu

Сторони звинувачують один одного в провокаціях.

Вірменія та Азербайджан повідомляють про серйозне збройне зіткнення на кордоні. За інформацією офіційних структур, ситуація продовжує залишатися напруженою.

Агентство Trend повідомляє з посиланням на Міноборони Азербайджану, «у відповідь на провокації, скоєні вірменською стороною, знищено протитанкову установку та міномет противника».

У Баку кажуть, що «військові з'єднання противника відкрили вогонь із різнокаліберних мінометів та артилерійських установок у напрямку наших підрозділів, дислокованих на території Лачинського району».

Раніше Азербайджан звинуватив Вірменію у широкомасштабній провокації, повідомивши про поранення двох військовослужбовців азербайджанської армії та затримання вірменських військовослужбовців.

У Єревані інформацію про полон військових не коментують.

У Міноборони Вірменії заявили, що азербайджанська сторона на східному напрямку "використовує артилерію та бронетехніку".

«Станом на 14.00 ситуація на східному напрямку вірмено-азербайджанського кордону продовжує залишатися напруженою.

Як уже повідомлялося, підрозділи ЗС Азербайджану вкотре провокували напад на вірменські позиції, розташовані у цьому напрямі. Противник використовує артилерію, бронетехніку, вогнепальну зброю різного калібру. Вірменська сторона здійснила адекватні дії», – наголошується у заяві міноборони Вірменії.

Раніше у заяві Єревана говорилося, що «16 листопада близько 13:00 підрозділи ЗС Азербайджану розпочали чергову провокацію у напрямку східного кордону Вірменії, обстрілявши вірменські позиції».

«Підрозділи ЗС Вірменії здійснили дії у відповідь для запобігання наступу противника», – йшлося в повідомленні.

15 листопада прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян звільнив голову Міноборони Аршака Карапетяна через ситуацію на кордоні з Азербайджаном.

Він заявив, що азербайджанські війська вдерлися на територію Вірменії на одній зі східних ділянок кордону.

Тим часом, за версією Баку, саме вірменські формування спробували захопити частину території Азербайджану, але отримали відсіч.

Відділ моніторингу Останнього Бастіону.
 

Читайте також:
Політика
Доки у тилу громадяни займаються пошуком винних у "розмінуванні Чонгару", на передовій щогодини від ворожих обстрілів гинуть наші захисники.
вчора, 20:45
Опінії
Захисники України вгризлися у рідний чорнозем і не дають жодного шансу ворогам пройти далі. Від люті, москалі перейшли до терору.
03 серпня, 09:18
Опінії
Чесно кажучи, я щось таке і чекав від путіна та фсб.
30 липня, 15:51
Світ
«Ми постійно чуємо захоплення, я не боюся навіть цього слова, не лише сміливістю українців та ЗСУ», - Оксана Макарова
19 липня, 12:25
Опінії
Питання поки без відповідей
27 травня, 10:31
Опінії
Або чому російським фашистам не довелося скористалися досвідом Міхаїла Фрунзе брати Перекоп убрід
26 квітня, 11:52