Азербайджаном та Вірменія: На порозі нової війни

СВІТ
16.11.2021, 16:54
Азербайджаном та Вірменія: На порозі нової війни
Фото: tvrus.eu

Сторони звинувачують один одного в провокаціях.

Вірменія та Азербайджан повідомляють про серйозне збройне зіткнення на кордоні. За інформацією офіційних структур, ситуація продовжує залишатися напруженою.

Агентство Trend повідомляє з посиланням на Міноборони Азербайджану, «у відповідь на провокації, скоєні вірменською стороною, знищено протитанкову установку та міномет противника».

У Баку кажуть, що «військові з'єднання противника відкрили вогонь із різнокаліберних мінометів та артилерійських установок у напрямку наших підрозділів, дислокованих на території Лачинського району».

Раніше Азербайджан звинуватив Вірменію у широкомасштабній провокації, повідомивши про поранення двох військовослужбовців азербайджанської армії та затримання вірменських військовослужбовців.

У Єревані інформацію про полон військових не коментують.

У Міноборони Вірменії заявили, що азербайджанська сторона на східному напрямку "використовує артилерію та бронетехніку".

«Станом на 14.00 ситуація на східному напрямку вірмено-азербайджанського кордону продовжує залишатися напруженою.

Як уже повідомлялося, підрозділи ЗС Азербайджану вкотре провокували напад на вірменські позиції, розташовані у цьому напрямі. Противник використовує артилерію, бронетехніку, вогнепальну зброю різного калібру. Вірменська сторона здійснила адекватні дії», – наголошується у заяві міноборони Вірменії.

Раніше у заяві Єревана говорилося, що «16 листопада близько 13:00 підрозділи ЗС Азербайджану розпочали чергову провокацію у напрямку східного кордону Вірменії, обстрілявши вірменські позиції».

«Підрозділи ЗС Вірменії здійснили дії у відповідь для запобігання наступу противника», – йшлося в повідомленні.

15 листопада прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян звільнив голову Міноборони Аршака Карапетяна через ситуацію на кордоні з Азербайджаном.

Він заявив, що азербайджанські війська вдерлися на територію Вірменії на одній зі східних ділянок кордону.

Тим часом, за версією Баку, саме вірменські формування спробували захопити частину території Азербайджану, але отримали відсіч.

Відділ моніторингу Останнього Бастіону.
 

Читайте також:
Щира подяка від захисників України Великій Британії за підтримку у дні незгоди.
22 січня, 12:45
Хто тримає носа за вітром, той має примарний шанс вийти сухим із політичного болота. Хто ні  – того заженуть і поділять на нуль!..
22 січня, 09:18
Учасники скандували "Putin – out!" і вимагали конкретних санкцій проти московії, а також допомоги для України.
09 січня, 16:38
Ви встаньте, будь ласка, на коліна і покайтеся перед всією країною. Оце незакритий гештальт.
18.12.2021, 16:35
Неймовірна історія з передової
08.12.2021, 16:28
Росіяни знищили власний супутник, але показали «кузькіну мать» США – можемо діставати усе, що є на орбіті до 600 з гаком км.
19.11.2021, 15:00