Азербайджанська опозиція звернулася з гострою вимогою до уряду Алієва

СВІТ
10 січня, 11:45
Азербайджанська опозиція звернулася з гострою вимогою до уряду Алієва
Фото: AzerNews

Всі прокремлівські чиновники мають піти з посад, особливо залишити лави силових органів і оборонного відомства Азербайджану.

З відповідною заявою до президента Ільгама Алієва звернувся лідер опозиційної політичної сили "Turan Partiyası" Джагандар Байоглу.

На його думку, у разі, коли проросійські чиновники (як відверто налаштовані втягувати Баку в орбіту Москви, так і приховані – прим. ред.) лишаться у своїх кріслах у Службі державної безпеки, міністерстві внутрішніх справ і міністерстві оборони, то на кавказьку республіку очікує "казахський сценарій".

«За нашими джерелами, агенти Кремля просочилися до всіх силових структур Азербайджану. Вони зсередини намагаються контролювати нашу національну безпеку. У зв'язку з цим партія "Turan" вимагає від влади Азербайджану, першочергово від президента Алієва, виключити з державних структур усіх проросійськи налаштованих чиновників, аби уникнути подій, які сьогодні відбуваються в Казахстані», – йдеться у заяві за підписом Джагандара Байоглу.

Опозиційний політик також закликав президента Азербайджану невідкладно розпустити чинний склад парламенту країни та здійснити нові соціально-економічні реформи.

Зокрема, лідер політсили "Turan Partiyası" вимагає завершити найближчим часом перехід збройних сил його батьківщини на модель турецької армії й перебувати у тісному зв'язку з владою в Анкарі, навіть не думаючи про зближення з Москвою.

При цьому, ні сам Джагандар Байоглу, ні його однопартійці не уточнили, як вони будуть діяти у разі, коли уряд Алієва не дослухається до їхніх вимог і не розпочне звільнення прокремлівських чиновників.

Слід також зауважити, що після перемоги Азербайджану над Вірменією у 44-денній війні у 2020 році та входження у Карабах так званого "миротворчого" контингенту" РФ, у регіоні посилився вплив Москви.

Торік різні азербайджанські ЗМІ навіть писали про спробу Кремля повторити аналог "донбаського сценарію"на підконтрольній їм території, де ще присутні вірменські окупанти, проте очевидно, що Москві не вдасться нав'язати південнокавказьким республікам "русскій мір", оскільки там сильні позиції мають Анкара і Тегеран

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", ефективної держави без змінності влади не існує, доведено Майданами у Грузії, Україні та Кирґизстані.

Читайте також:
Виміри
Як керівник ГУНП в Луганській області довів до суїциду трьох підлеглих
вчора, 10:45
Опінії
Владімір Путін і його банда за жодних обставин не натиснуть на червону кнопку, адже їм дуже хочеться жити й відвідувати західні країни.
вчора, 09:12
Опінії
Ви думаєте ЗСУ пробачить вам крадіжку 300 млн доларів?!
15 серпня, 15:55
Новини
Постанова по справі про адмінправопорушення Віктора Борзілова знову з'явилася у реєстрі судових рішень.
12 серпня, 13:55
Економіка
Нардеп Олексій Кучеренко про землетрус у «Нафтогазі»
11 серпня, 11:15
Політика
НБУ видав кредит рефінансування банку президента московського ЦСКА. З березня банк отримав від НБУ понад мільярд гривень
10 серпня, 10:10