Бахмут у вогні

ВІЙНА
21.08.2022, 09:25
Бахмут у вогні
Фото: Дмитро Савченко

Війна на мапі виглядає як плазування хробакоподібних меж розподілу. За кілька перехресть від краю міської забудови готується битва.

Після втрати Покровського (що сталася наприкінці липня) Бахмут без вихідних кошмарить ствольна артилерія супостата та його реактивні системи. До околичних районів борзо долітає ворожа авіація, вивантажує БК по місту не заходячи вглиб підконтрольного нам аеропоростору.

І це логічно, адже пілот традиційно очкує прихованих постів ПЗРК. Парочка мертвих блок-постів на трасі до окупованого Світлодарська лишається пульсуючою зоною контакту.

Виходячи до них ДРГ противника провокують вогневий діалог піхотного штибу. У такий спосіб противник промацує вогневі точки оборонців міста і виявлені координати ретранслює своїй арті.

Відтак останні починають канонади з наміром вклеїти нашу піхоту у посадках, у подібних  епізодах працює як стволка, так і міномети. З боку Попасної супостат підтягує танки, легку броню, піхоту...

Все це увиразнює рельєфний намір окупанта здійснити запланований штурм міста. Тож довго не довелось шукати  підтвердження окресленим вище очікуванням.

Днями двигуни танків ревіли у бік промзони та околичних хат. Однак віртуози на постах ПТРК з українського боку все ще обрізають опоненту траєкторію можливостей.

Ситуація на підступах до Бахмуту ускладнюється попри те, що контрдії оборонців кричущо уповільнюють дії противника.
Бахмут у вогні_1
Автор : Головред Дмитро Савченко
Читайте також:
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 27 січня
27 січня, 10:45
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 25 січня
25 січня, 11:11
Війна
Невелика частина Харківської області все ще перебуває під окупацією, але українські захисники не дають ворогам відновити наступальні дії.
24 січня, 20:54
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 24 січня
24 січня, 10:09
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 23 січня
23 січня, 10:55
Війна
Українські військові завдали 17 ударів по скупченню противника та техніки
22 січня, 11:01