Банда живодерів активізувалася у Хоролі

ПОЛТАВА
03 березня, 14:53
Банда живодерів активізувалася у Хоролі

Мешканці громади б'ють на сполох. Невідомі особи пізніми вечорами вештаються вулицями, полюючи на безпритульних котів із собаками.

Про кричущу ситуацію повідомила медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на небайдужих хорольців. Як вдалося з'ясувати, свідомі жителі вже написали не одну заяву до поліції, але, на жаль, поки все безрезультатно.

Вперше живодери були зафіксовані на камеру вуличного спостереження ще 28 січня навпроти старої будівлі «Нової Пошти», але після того знову з'являлися у різних місцях Хоролу. Правоохоронці ніяк не реагують на звернення громадян.

За словами наших співрозмовників, дві особи жіночої статі (на вигляд неповнолітні) виманюють котів із дворів багатоповерхівок, а затим тікають у невідомому напрямку. З якою метою це робиться, наразі встановити не вдалося.

Закликаємо правоохоронні органи Хорольської громади звернути увагу на факт варварського полювання за маленькими улюбленцями. Адже, коли нелюди переб'ють усіх безпритульних котів, то візьмуться за чужих.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, як реформовані «перевертні у погонах» ночами промишляють браконьєрством. Деякі силовики вважають, що війна все спише, а це не так.

Читайте також:
Кримінал
Його обвинувачують у відмиванні сотень мільйонів доларів на території Європейського Союзу, України та Великої Британії.
12 квітня, 20:03
Опінії
Чому, за такої катастрофічної ситуації на фронті, в нас армія правоохоронців у тилу вже перевищує кількісний склад ЗСУ?
11 квітня, 11:26
Полтава
Порушники нерестової заборони продовжують завдавати шкоди біорізноманіттю Полтавщини. Шкідництво обраховується мільйонами гривень.
10 квітня, 21:53
Кримінал
У 2020 році місцеві фермери розширили своє поле на територію заказника, знищивши щонайменше 8 га еталонних степів.
06 квітня, 13:21
Полтава
Тепер правопорушнику загрожує від 6 до 10 років позбавлення волі із конфіскацією майна. Розпочато розслідування ситуації.
25 березня, 13:45
Кримінал
Сам Макогон покинув Україну і, за останніми даними, мешкає в Канаді.
22 березня, 10:14