Батьки українських захисників вимагають від Зеленського відповісти за вбитих на фронті синів

ПОЛІТИКА
03 лютого, 13:30
Батьки українських захисників вимагають від Зеленського відповісти за вбитих на фронті синів

На площі перед Офісом Президента триває протестний "Мітинг справедливості", організований родинами полеглих військовослужбовців.

Відповідні фото- і відео з вулиці Банкової оприлюднили на сторінці національної суспільної телерадіокомпанії у Twitter, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

При цьому до батьків і родичів убитих російськими окупаційно-терористичними військами на Донбасі ніхто з наближених до "президента Голобородька" осіб так і не вийшов.

Головна вимога, яку висувають до команди Володимира Зеленського обурені люди, – «зупинити свавілля командирів і нестатутні взаємини під час проходження служби у військових частинах».

Учасники мітингу на камеру заявляють, що неодноразово зверталися до правоохоронних органів, а також до Офісу Президента, вимагаючи справедливості, проте їх досі ігнорують і не чують, адже жоден із командирів так і не був покараний.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Зе-влада займається відвертою профанацією реформ у всіх сферах суспільного життя, особливо гостро це відчувають на собі добровольці, резервісти та військовослужбовці.

Читайте також:
Світ
Ташкент усе ж пішов va banque у питанні остаточного згортання багаторічного автономного статусу Республіки Каракалпакстан.
02 липня, 16:00
Світ
Природозахисники Фінляндської республіки вийшли на протест задля недопущення вивантаження російського вугілля у порту Ганко.
13 квітня, 18:32
Полтава
Поляки масово виходять до магазинів Auchan, Leroy Merlin та Decathlon із закликом піти з російського ринку
29 березня, 16:10
Світ
Працівникам вітчизняної галузі освіти варто звернути увагу на своїх іранських колег, які домагаються від влади гідного ставлення до себе.
21 лютого, 12:33
Світ
Сотні жителів Манґистауської області уже тиждень мітингують із вимогою надати житло і соціальні виплати працівникам нафтової галузі.
11 лютого, 08:37
Світ
Наперекір заявам президента-узурпатора Касима-Жомарта Токаєва, волелюбний казахський народ не хоче бути колонією Кремля.
11 січня, 06:59