Бен Годжес закликав Байдена виступити з чіткою заявою про перемогу України

ВІЙНА
28 березня, 16:58
Бен Годжес закликав Байдена виступити з чіткою заявою про перемогу України
Фото: Google

Президентська адміністрація США постійно уникає чіткого пояснення того, яким у Білому домі бачать завершення російсько-української війни.

Сам Джозеф Байден, як і його оточення, просто мусять вийти з публічною заявою: «Ми хочемо, щоб Україна перемогла», – наголосив в інтерв'ю виданню "News Break" екскомандувач армії США в Європі генерал Фредерик Бенджамін Годжес.

За його словами, у міру того, як битва за Бахмут у Донецькій області все ще триває, звільнення Криму буде вирішальною частиною війни, але вона вимагатиме більш відкритої заяви США про перемогу України.

«Ви можете вбити кожного російського окупанта у межах 200 кілометрів від Бахмута, і це не змінить стратегічного результату. Але звільнивши Крим, ви повністю зміните весь стратегічний контекст», – пояснив свої міркування генерал Годждес.

Екскомандувач армії США в Європі наполягає, Київ має бути забезпечений всією зброєю, необхідною для повернення Криму, підкреслюючи, що «українці ніколи не почуватимуться у безпеці та не зможуть повністю відновити свою економіку, доки Москва окуповує їхній півострів».

Пакет збройної допомоги, яку на думку генерала Годжеса слід невідкладно передати Україні, може включати армійські тактичні ракетні комплекси "ATACMS", – «це дозволить Києву завдавати високоточних ударів великої дальності по півострову і знищувати такі цілі, як штаби та сховища боєприпасів».

Високопоставлений американський військовослужбовець у відставці також додав, «хід війни може змінитися дуже швидко, якщо ми вирішимо, що хочемо, аби Україна перемогла, та погодимося, що визволення Криму є ключем до перемоги України».

Поміж іншим генерал Годжес доводі високо оцінив «усі добрі речі, які адміністрація США зробила» у наданні військової підтримки разом зі своїми союзниками.

«Але чого не вистачає, то це того, що особисто президент, адміністрація Байдена, поки що публічно не сказали твердо і чітко: "Ми хочемо, щоб Україна перемогла". Натомість вони говорять такі речі, як "ми з ними стільки, скільки потрібно". Що це означає? Або: "Ми хочемо, щоби Росія зазнала стратегічних втрат".

Це гра на публіку за відсутності чіткого стратегічного плану майбутнього. Просто у Білому домі мусять уже сказати: "Ми хочемо, щоб Україна перемогла", – що означало б повне відновлення всієї її суверенної території, включно з Кримом», – висновує екскомандувач армії США в Європі.

Насамкінець важливо уточнити, генерал Ходжес, поряд із багатьма західними аналітиками та досвідченими військовими експертами, не вірить, що Кремль реально посилить активність на полі бою, застосувавши ядерною зброєю, Москві це зробити не дадуть.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на Заході налякані тим, що Росія може використати свою ядерну зброю, а коли РФ розпадеться, – вона може опинитися у руках "не тих людей".

Читайте також:
Світ
Міністерство оборони Азербайджанської республіки оголосило про здійснення антитерористичних заходів на своїй міжнародно визнаній території.
19 вересня, 17:22
Війна
Цього тижня 3 Окрема штурмова бригада Збройних Сил України звільнила Андріївку і завдала нищівного удару по підрозділах окупантів.
17 вересня, 20:03
Війна
Російський окупаційно-терористичний контингент РФ дуже боїться втратити місто, адже це може обернутися внутрішньополітичною кризою.
16 вересня, 21:18
Війна
Добровольці-вайнахи з-поміж ічкерійців та інгушів допомагають українцям визволяти рідний край від спільного й одвічного ворога зі Сходу.
13 вересня, 18:36
Війна
Військові кораблі та підводні човни російської флотилії в окупованих бухтах Криму і Кубані вже не головна ціль для Сил оборони України.
07 вересня, 17:22
Опінії
Відповідь до болю проста, очевидна і трагічна – наші захисники стікають кров'ю, гинуть, але вибивають ворога з Південного фронту.
27 серпня, 19:24