Українська армія навряд контрнаступатиме «у стилі НАТО», – The Wall Street Journal

ВІЙНА
27 березня, 16:52
Українська армія навряд контрнаступатиме «у стилі НАТО», – The Wall Street Journal
Фото: Evgeniy Maloletka

Провідні західні аналітики переконані у тому, що підрозділи Сил оборони України не мають досвіду для масованої атаки ворога з повітря.

Такі відомості оприлюднило авторитетне американське видання "The Wall Street Journal" з посиланням на фахових військовиків, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що використання наявних в української армії літаків та крилатих ракет недостатньо, як для акції відвертання уваги російських окупантів, так і для реальних контрнаступальних дій.

Опитані нашими американськими колегами військові експерти вважають, що спочатку захисники здійснять атаку із використанням високоточної зброї дальньої дії наземного базування, включаючи наземні ракетні системи залпового вогню та артилерію.

Водночас без необхідної кількості винищувачів і гелікоптерів, навіть совєцького виробництва, які досі перебувають на озброєнні деяких країн-учасниць Північноатлантичного альянсу, Силам оборони України буде важко посунути лінію фронту.

На думку професора з шотландського Університету Сент-Ендрюс Філліпса О'Браєна, «Київ спробує просунутися на Південь із Запоріжжя у бік Мелітополя до Бердянська з метою виходу до Азовського моря. Таким чином українці переріжуть сухопутний коридор, який з'єднує окупований Крим із Росією».

А проте, чиновники Пентаґону пояснюють, що для масштабного наземного наступу нашій армії необхідно буде поєднувати модернізовані совєцькі танки із західними, завдаючи відвертальних ударів з моря по Криму з Миколаївської та Одеської областей.

Між тим "Останній Бастіон" вважає за потрібне нагадати своїм читачам, що Київ надіслав Гельсинкі офіційний запит на постачання винищувачів F/A-18 "Hornet" для посилення Повітряних сил Збройних Сил України.

Читайте також:
Війна
26 травня до складу Військово-морських сил Збройних Сил України прийняли новий малий артилерійський корабель типу "Гюрза".
26 травня, 16:38
Війна
У нас немає жодного права опускати руки, занепадати духом чи тим паче зарано святкувати завершення війни, яка триває.
02 травня, 19:55
Війна
Вівцелюбам із бандитсько-терористичного угруповання вірнопідданого путінського піхотинця Рамзана Кафірова "не солодко" на Донбасі.
25 лютого, 17:00
Війна
Столиця з околицями, як і вся Північ України, надійно захищені від потенційного нового нападу окупантів із теренів Білорусі.
09 лютого, 07:58
Війна
Бої на Східному фронті не спиняються ні на мить, українські захисники щільним вогнем зупиняють усе нові й нові російські штурми.
05 лютого, 07:59
Війна
Грізний, вогненний, сталевий молот Перемоги загартовується у руках незламних українських захисників на широкому просторі Східного фронту.
02 лютого, 20:26