Без доплат і вихідних: на Приазов'ї збунтувалися лікарі-інфекціоністи

27 лютого, 18:14
Без доплат і вихідних: на Приазов'ї збунтувалися лікарі-інфекціоністи
Фото: Telegram

Медичні працівники Приморської центральної районної лікарні у Запорізькій області звернулися з вимогами до влади.

Залучені у боротьбу з наслідками спалаху коронавірусу лікарі просять вплинути на своє керівництво задля видачі їм так званих "ковідних доплат" до заробітної плати.

Відповідне повідомлення оприлюднила співробітниця інфекційного відділення Приморської ЦРЛ Юлія Кошель на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, медики працюють цілодобово у вкрай важких і дуже небезпечних умовах, але гарантованих урядом доплат досі ніхто з них так і не отримав, не кажучи вже про вихідні.

«Кожен день лікар, медична сестра, молодша медична сестра, які працюють із хворими, ризикує не тільки своїм життям, але й здоров'ям своєї родини. За весь період роботи нашого відділення (відкрито 24.12.2020) медичні працівники жодного разу не отримали "ковідні доплати" у повному обсязі. Ми вважаємо це несправедливістю щодо нас! Адміністрація лікарні та голова профспілки іґнорують наші звернення і вимоги. Нам дуже потрібна підтримка і допомога представників влади, а саме голови та депутатів Приморської ОТГ, керівництва Приморської РДА, голови Запорізької ОДА й обласної ради», – написала інфекціоністка Юлія Кошель.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у Котелевській ОТГ склалася критична ситуація щодо укомплектованості кадрами комунальних закладів охорони здоров'я.

Без доплат і вихідних: на Приазов'ї збунтувалися лікарі-інфекціоністи_1
вибір редакції
Читайте також:
Як відомо, купити або продати майно, яке потребує державної реєстрації – справа не з легких.
29 липня, 13:40
Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк звернувся з офіційним листом до голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.
27 липня, 08:52
Для аґраріїв степових реґіонів настала пора прибирання з полів злакових культур; який буде врожай, стане відомо незабаром.
06 липня, 07:01
Червнева негода, яка завдала чималих збитків окупаційній адміністрації Криму, не вплинула на рівень води у водосховищах півострова.
11 червня, 11:46
Упродовж 24-30 квітня на території Полтавської області спостерігатиметься погіршення погодних умов.
24 квітня, 07:01
Починаючи з 1 квітня 2021 року осіб, які не мають громадянства РФ, впускатимуть до окупованого Кримського півострова за новими правилами.
12 квітня, 13:04