Без доплат і вихідних: на Приазов'ї збунтувалися лікарі-інфекціоністи

27 лютого, 18:14
Без доплат і вихідних: на Приазов'ї збунтувалися лікарі-інфекціоністи
Фото: Telegram

Медичні працівники Приморської центральної районної лікарні у Запорізькій області звернулися з вимогами до влади.

Залучені у боротьбу з наслідками спалаху коронавірусу лікарі просять вплинути на своє керівництво задля видачі їм так званих "ковідних доплат" до заробітної плати.

Відповідне повідомлення оприлюднила співробітниця інфекційного відділення Приморської ЦРЛ Юлія Кошель на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, медики працюють цілодобово у вкрай важких і дуже небезпечних умовах, але гарантованих урядом доплат досі ніхто з них так і не отримав, не кажучи вже про вихідні.

«Кожен день лікар, медична сестра, молодша медична сестра, які працюють із хворими, ризикує не тільки своїм життям, але й здоров'ям своєї родини. За весь період роботи нашого відділення (відкрито 24.12.2020) медичні працівники жодного разу не отримали "ковідні доплати" у повному обсязі. Ми вважаємо це несправедливістю щодо нас! Адміністрація лікарні та голова профспілки іґнорують наші звернення і вимоги. Нам дуже потрібна підтримка і допомога представників влади, а саме голови та депутатів Приморської ОТГ, керівництва Приморської РДА, голови Запорізької ОДА й обласної ради», – написала інфекціоністка Юлія Кошель.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у Котелевській ОТГ склалася критична ситуація щодо укомплектованості кадрами комунальних закладів охорони здоров'я.

Без доплат і вихідних: на Приазов'ї збунтувалися лікарі-інфекціоністи_1
Читайте також:
Починаючи з 1 квітня 2021 року осіб, які не мають громадянства РФ, впускатимуть до окупованого Кримського півострова за новими правилами.
12 квітня, 13:04
Дружині очільника харківської СБУ подарували 1,4 мільйона гривень: з’явилася його декларація
05 квітня, 14:05
Миколаївські підприємці вигнали поліцію, що хотіла закрити ринок
05 квітня, 10:25
166 дерев вирубали уздовж дороги Мала Рублівка – Рунівщина на Полтавщині.
01 квітня, 14:50
Катарська корпорація "QTerminals" домовилася з "Укрзалізницею" співпрацювати у рамках концесії спеціалізованого морського порту "Ольвія".
06 березня, 15:26
У Бердичеві житомирський слідчий вдарив інспекторку поліції
02 березня, 12:25