Бібліотеки Канади обмежать доступ до книжок, в яких популяризується «перевага білої людини»

СВІТ
01 лютого, 18:35
Бібліотеки Канади обмежать доступ до книжок, в яких популяризується «перевага білої людини»

Зростаюча потреба в цифровій грамотності та боротьба з «расизмом» у книжках — теми, що турбують бібліотекарів Канади.

Задля обговорення таких важливих питань працівники бюджетних закладів цього тижня зібралися у Торонто на відомчу конференцію, інформує видання "Toronto Sun".

Під час дискусії було обговорено "недостатню популяризацію політкоректності та толерантності" у бібліотечних каталогах.

«Через відсутність різноманіття ми вирішили запровадити так звану "деколонізацію" публічних книгосховищ. Бібліотекарі, що пройшли спеціальне навчання, будуть виявляти та усувати з каталогів книжки з расовими й ґендерними стереотипами, особливо ті, де звеличується біла людина», — заявила організатор конференції Еміль Бьорнс.

Крім того, працівникам бюджетних установ в обов'язковому порядку пропонується створити постійні міжсекційні стенди, на яких будуть виставлятися книги про боротьбу афроамериканців, іммігрантів, мусульман, гомосексуалістів, лесбійок та транссексуалів за свої інтереси.

Читайте також:
У Глобиному відбулась презентація біографічної книги "Хазяйка ниви золотої" про місцевого агронома Ганну Андрієнко.
04.12.2019, 11:10
Київське видавництво «Zалізний Тато» планує видати збірник інтерв’ю чеченського політичного, державного і військового діяча Джохара Дудаєва.
27.11.2019, 09:20
Жаїр-Мессіаш Болсонару оголосив про довгоочікувану міністерську перестановку.
11:35
Прикордонна служба Коста-Рики за підтримки поліції вилучила великий вантаж наркотиків, що прямував з Південної Америки до Європи.
10:50
Заступник генерального прокурора США закликав відмовлятися від продукції технологічного гіганта з КНР на користь європейських аналогів.
09:30