Бійці ДУК ПС повертаються до «улюбленого режиму» війни

Опінії
03 травня, 16:17
Бійці ДУК ПС повертаються до «улюбленого режиму» війни

Натомість орки з усіх усюд Московії назавжди лишаються гнити у ріллі. Донецький степ герметично укутав їх, поставивши крапку в існуванні.

Видавець, політв'язень, публіцист, речник НВР "Правий сектор"

«Годі носитися з ними, як з писаною торбою», – говорить "Да Вінчі" повертаючи обличчя у бік ворожих позицій. – «Віднині, ми повертаємося до улюбленого режиму війни, коли "політика лояльності" дорівнює 0%».

Десь на дистанції від локації концентрованих дій, за процесом роботи спостерігають наші льотчики. За допомогою джойстика і сенсорного планшета вони здійняли у повітря квадрокоптер; камера безпілотника дозволяє фіксувати все у найдрібніших деталях.

Для них – завжди відкрито овид на паніку і помирання розгромленого кубла окупантів. Вони бачать як вибухова хвиля викидає з бліндажів тіла ворогів, немов паперових солдатиків.

Усевидячі очі нашої вогневої групи – "Жора" і "Тенгіз"; у кожного з них за спиною великий метафізичний рюкзак із послужними набутками. У ньому – мільйон фрагментів російсько-української війни починаючи з весни 2014-го року, а до того участь у бойових діях проти гібридно-російських військ у грузино-абхазькому траблі (1992-1993 років).

Відтоді промайнули міріади років і сьогодні ці маститі фронтмени вже 8-й рік плотняком занурені у розлогу драматургію боротьби за український Донбас.

З висоти пташиного польоту на екрані їхнього гаджету відкривається пряма трансляція війни. Вона дозволяє бачити наші огріхи та переваги та через зв’язок корегувати координати мінометного розрахунку вовків "Да Вінчі".

Команда – «Повтор!» – лунає як грізна нота ієрихонської труби. Це слово розкодовує у нас мить розуміння, що наш баклажан припаркувався за адресою.

Від ситуативного успіху вистрілює внутрішня пружина емоції та на радощах вистрілює транзитивне бажання прикусити нижню губу. Проблиск бойової вдачі промайнув у небі спектральним метеликом.

Ворожу схованку у землі – трепановано. Тепер ловимо за хвіст тактичну перевагу і добиваємо брагохльобів.

Укриття у землі перекриваються зверху накатом. Колоди з землею лягають, щонайменше, трьома шарами; прицільній міні також не просто пробити цю мембрану.

Амортизація дерев’яного перекриття перешкоджає процесу знищення позиції. Розуміння цього не скасовує необхідності добити надщерблений бліндаж.

Читайте також:

"Да Вінчі" віддає наказ працювати на фугасі: від шайтан-труби боєць біжить до складених на брезенті мін; бере до рук баклажан з максимальною обережністю та несе як немовля. Він підносить до міномета і  кладе на мішок, що слугує подушкою; ключем переводу він змінює режим функціонування на її носику, який військовим сленгом зветься "взриваком".

Тепер є стовідсоткова готовність до атаки. Після відмашки командира і навідника другий номер кидає вибуховий подарунок у струнку горлянку трубки; з неї сочиться повітря.

Бійці закладають вуха та трохи пригинаються. Вишибний цокає в бойок і 16-кілограмова міна реактивно випурхує у небесний обшир.

Далі перебіг подій можна виміряти ліком секунд. По той бік нуля, на ворожих позиціях чутно приход; колоди та земля мутною курявою підкидаються до гори.

З камери квадрокоптеру виразно видно як каламуть, в якій перемішався дим, друзки дощок, ґрунт і кров супостата, впродовж секунд вирують над шанцями. Ростовські приблуди назавжди забурились у ріллю; вона їх герметично укутала поставивши крапку в їхньому приблудному існуванні.

Звісно ж, вони мріяли пересидіти обстріл "укрів". Звісно ж, вони чіплялися за надію, що кожна наступна міна їх омине. Звісно ж, вони читали коряві єретичні молитви у карколомну мить…

Благали про милість статичних ідолів у візантійських омомфорах зображених на московських іконах про заступництво. Втім, це їм не допомогло; тепер вони вдосталь напоєні землею.

Бійці ДУК ПС повертаються до «улюбленого режиму» війни_1
Читайте також:
Як і будь-який адепт "русскава міра", головний чекіст Московії полюбляє сакральні історичні дати.
20 квітня, 21:05
Бійці прокремлівського збройного бандформування "ДНР" розпочали кримінальне провадження проти незалежного журналіста Дениса Казанського.
15 квітня, 11:34
В першому бою загинув наш земляк – оперативник відділу «А» УСБУ в Полтавській області Геннадій Біліченко.
13 квітня, 20:32
Ризик нового витка ескалації на Сході України вперше за 2 роки є доволі високим, не варто недооцінювати російського агресора.
03 квітня, 14:34
Спеціальний фоторепортаж власного кореспондента "Останнього Бастіону" із передової російсько-української війни.
27 березня, 14:26
Бойовики гатять майже з усіх видів озброєння на багатьох напрямках.
26 лютого, 18:44