На Луганщині підірвали чергового колаборанта

ВІЙНА
05.09.2023, 19:57
На Луганщині підірвали чергового колаборанта
Фото: Останній Бастіон

Чим рішучіше просуваються Сили оборони України на фронті, тим гучніше стає у відносно тилових, тимчасово окупованих росіянами містах.

Вибуховим свідченням слугує підрив керівника самозваної "республіканської митниці" російського терористичного утворення "ЛНР" Юрія Афанасьєвського.

Про подію відзвітували у Службі безпеці України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Громадське".

За інформацію від вітчизняної спецслужби, Афанасьєвський – агента ФСБ РФ у званні генерал-майора, через якого окупанти з колаборантами "відмивали" гроші, виділені на фінансування терористів Луганщини.

Неназвані нашими колегами-журналістами джерела з Володимирської, 33, також підтверджують, черговий випадок "запальної бавовни" – справа рук агентів СБУ, котрі активно діють під прикриттям.

Уточнюється, що колаборанта Афанасьєвського підірвали у власному помешканні, «він отримав множинні осколкові поранення голови, шиї, живота та перебуває у реанімації» однієї з лікарень Луганська у важкому стані.

Важливо також додати, що на цього агента центрального апарату ФСБ накладені персональні санкції урядами Європейського союзу, Великої Британії, Канади, Швейцарії та Японії.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, що командування окупаційно-терористичного контингенту РФ відновило практику людоловства у найсхіднішій області України.

Читайте також:
Опінії
Найбільше місто українського сходу, яке від літа 2014 року перебуває в окупації, виживає у нових умовах. Влада там у руках московитів.
29 березня, 20:24
Війна
Українськими захисниками також знищено ворожий склад із боєприпасами. Це завдало серйозного клопоту окупантам у Донецькій області.
07 березня, 19:04
Війна
Понад 1300 знищених ворогів за минулу добу на фронті. Високі цифри втрат росіян не тільки у живій силі, а що найголовніше — техніці.
20.10.2023, 21:45
Війна
Скупчення 100-тисячного окупаційно-терористичного контингенту РФ на Куп'янському напрямку загрожує найбільшому місту Сходу України.
24.08.2023, 17:53
Війна
Зустріч мають провести у нікому непідконтрольному безлюдному місті Шебекіно. Вячеслав Гладков готовий приїхати у пункт призначення...
04.06.2023, 18:14
Війна
Вщент знищене російськими агресорами селище Білогорівка – передовий форпост українських захисників у Луганській області.
24.05.2023, 20:50