ЗСУ загнали російських окупантів до пекла Авдіївського казана

ВІЙНА
20.10.2023, 21:45
ЗСУ загнали російських окупантів до пекла Авдіївського казана

Понад 1300 знищених ворогів за минулу добу на фронті. Високі цифри втрат росіян не тільки у живій силі, а що найголовніше — техніці.

«Секрет Полішинеля» розкрив аеророзвідник підрозділу «Сова» зі складу 36 Окремої бригади морської піхоти імені Михайла Білинського. Захисник України із позивним  «Kriegsforscher» повідомив про катастрофу для російських загарбників.

Вчора на Авдіївському відтинку Східного фронту окупанти понесли рекордні для цього року втрати, не досягнувши бажаного результату. Їхня ціль, нагадаємо, оточення та поглинання зруйнованої Авдіївки.

«19.10.2023 Авдіївка, Донецька область, Україна. Запам'ятайте цю дату і місце. Це була найбільша російська катастрофа. Більша, ніж торік у Білогорівці. Це повний розгром ворога», — відзвітував безпосередньо з поля бою український морпіх «Kriegsforscher».

Нагадаємо, у травні 2022 року неподалік Білогорівки Луганської області Сили оборони України знищили російську бронетанкову колону та батальйонно-тактичну групу у повному складі під час спроби навести переправу через річку Сіверський Донець. Це стало однією із найбільших поразок окупантів за весь час повномасштабної війни.

Водночас станом на вечір 20 жовтня росіяни поновили штурмові дії на північ від багатостраждальної Авдіївки. Військово-політичне керівництво держави-агресорки прагне здобути чергову пропагандистську «перемогу» надвисокою ціною.

«Ситуація, чесно кажучи, складна, дуже важка. Ворог зі вчорашньої ночі, вже добу штурмує... Нова хвиля вже пішла. Знову велика кількість техніки», — невтішно повідомив голова Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш.

Читайте також:
Опінії
Найбільше місто українського сходу, яке від літа 2014 року перебуває в окупації, виживає у нових умовах. Влада там у руках московитів.
29 березня, 20:24
Війна
Українськими захисниками також знищено ворожий склад із боєприпасами. Це завдало серйозного клопоту окупантам у Донецькій області.
07 березня, 19:04
Війна
Чим рішучіше просуваються Сили оборони України на фронті, тим гучніше стає у відносно тилових, тимчасово окупованих росіянами містах.
05.09.2023, 19:57
Війна
Скупчення 100-тисячного окупаційно-терористичного контингенту РФ на Куп'янському напрямку загрожує найбільшому місту Сходу України.
24.08.2023, 17:53
Війна
Зустріч мають провести у нікому непідконтрольному безлюдному місті Шебекіно. Вячеслав Гладков готовий приїхати у пункт призначення...
04.06.2023, 18:14
Війна
Вщент знищене російськими агресорами селище Білогорівка – передовий форпост українських захисників у Луганській області.
24.05.2023, 20:50