Окупований Донецьк став «Меккою» для заїжджих чужинців

Опінії
29 березня, 20:24
Окупований Донецьк став «Меккою» для заїжджих чужинців
Фото: Facebook

Найбільше місто українського сходу, яке від літа 2014 року перебуває в окупації, виживає у нових умовах. Влада там у руках московитів.

Військовослужбовець ЗСУ, фронтовик, український націоналіст з Донбасу

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

У Донецьку з'явився новий клас людей, які понаїхали в місто з різних російських Тобольсков і Урєнгоєв... Вони себе називають (увага, не смійтеся!) «настоящіє дончанє».

Як правило, це цивільні російські кадри різних адміністрацій і управління. Плюс, ще й робітники та, звісно ж, члени родин різного роду військовиків, які вже освоїлись у місті й уже нікуди не хочуть їхати.

Саме ці російські «понаєхі» тепер і називають себе «настоящімі дончанами»... Так що шановні українці, коли ви в інтернеті бачите або читаєте чергового «настоящєго дончаніна», знайте —  він міг би понаїхати в Донецьк, до прикладу, у 2018 році з якоїсь Воркути.

Купити за дешево у ВПО квартиру (або взагалі віджати), працювати якимось керівником у російській фірмі або «госпрєдпріятія», або бути лейтенантом якоїсь спецбригади ЗС РФ («ЗС ДНР»). Ну, а що: тепло, фрукти, як вони говорять «шелкáвіца», їм подобається...

Соціально-культурна мапа нашого міста змінюється все більше і більше доволі цілеспрямовано заради деукраїнізації. Тож, після звільнення Донецька від агресора треба буде цю публіку випизджувати назад в їхні «рассєйскіє єбєня», звідки вони й понаїхали.

Читайте також:
Війна
Українськими захисниками також знищено ворожий склад із боєприпасами. Це завдало серйозного клопоту окупантам у Донецькій області.
07 березня, 19:04
Війна
Понад 1300 знищених ворогів за минулу добу на фронті. Високі цифри втрат росіян не тільки у живій силі, а що найголовніше — техніці.
20.10.2023, 21:45
Війна
Чим рішучіше просуваються Сили оборони України на фронті, тим гучніше стає у відносно тилових, тимчасово окупованих росіянами містах.
05.09.2023, 19:57
Війна
Скупчення 100-тисячного окупаційно-терористичного контингенту РФ на Куп'янському напрямку загрожує найбільшому місту Сходу України.
24.08.2023, 17:53
Війна
Зустріч мають провести у нікому непідконтрольному безлюдному місті Шебекіно. Вячеслав Гладков готовий приїхати у пункт призначення...
04.06.2023, 18:14
Війна
Вщент знищене російськими агресорами селище Білогорівка – передовий форпост українських захисників у Луганській області.
24.05.2023, 20:50