Бійці ГУР МО вполювали велику здобич країни-агресора

ВІЙНА
03 березня, 16:48
Бійці ГУР МО вполювали велику здобич країни-агресора

На Поліському відтинку фронту (Київщина) знешкоджено ворожу групу московитських загарбників на командно-штабній машині.

Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба на сайті Головного управління розвідки Міністерства оборони України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що вітчизняні розвідники успішно захопили російський модуль розвідки та управління 9С932-1, відомий як "Барнаул-Т".

«Разом із машиною до рук українських розвідників потрапила документація відповідного підрозділу окупантів, особисті документи російських військових, карти та засоби зв’язку. Наразі машину передано в розпорядження 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Вона вже перебуває на бойовому чергуванні. Захоплені документи ретельно вивчаються українськими розвідниками. Опрацьовуються особисті дані російських військовослужбовців, участь яких у війні проти України відтепер офіційно задокументовано», – прокоментували ситуацію у пресслужбі ГУР МО.

Також уточнюється, що станом на тепер в армії країни-агресора величезна проблема з розкраданням військового майна, у низці бойових машин підрозділів відсутні стаціонарні засоби зв’язку та необхідне обладнання.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", кремлівський бункерний щур наполоханий і готується до фінального бою, від якого він і його орда не виживуть.

Бійці ГУР МО вполювали велику здобич країни-агресора_1
Бійці ГУР МО вполювали велику здобич країни-агресора_3
Бійці ГУР МО вполювали велику здобич країни-агресора_5
Читайте також:
Опінії
Ворога потрібно рішуче поборювати, а не вибудовувати з ним компроміси
24 червня, 15:17
Війна
Суд відмовив в арешті активів групи VS Energy, пов'язаної із заступником голови Держдуми РФ Олександром Бабаковим та його партнерами
24 червня, 14:55
Кримінал
Відомого у країнах Балтії публіциста і проросійського політичного діяча Владіміра Ліндермана затримали у власній оселі на околиці Риґи.
23 червня, 18:09
Світ
Агресивні дії кремлівського бункерного щура в Україні спонукали європейських політиків відновити дебати щодо власної "ядерної парасольки".
22 червня, 17:09
Світ
Гельсінський університет призупинив багаторічну співпрацю з Інститутом Конфуція у зв'язку із загрозою для національної безпеки.
19 червня, 07:34
Світ
Західні партнери повинні прискорити надання Україні важкого озброєння та інших форм допомоги, перш ніж розпочнеться втома від війни.
17 червня, 17:01