Бійці РДК провели успішний рейд на Брянщині

ВІЙНА
10.11.2023, 14:32
Бійці РДК провели успішний рейд на Брянщині
Фото: РДК

Російські солдати, які воюють на боці України проти окупаційно-терористичного контингенту рф, знищили офіцера ФСБ. На Луб'янці паніка.

Відповідний фотозвіт із місця події у Брянській області виклали бійці «Російського Добровольчого Корпусу». За їхніми словами, диверсійно-розвідувальна група здійснила результативну операцію у тилу ворога.

Водночас за повідомленнями місцевих мешканців у відкритих Telegram-каналах з'ясувалося, що бійці РДК розстріляли транспортний засіб ФСБ. Унаслідок диверсії загинув неназваний підполковник кремлівської спецслужби.

Напад було скоєно напередодні ввечері на околиці прикордонного села Уліца, коли високопоставлений гебіст пересувався службовим автомобілем УАЗ. Жоден цивільний не постраждав, диверсанти повернулися на територію України без втрат.

Насамкінець «Останній Бастіон» нагадує читачам, що цьогоріч у травні Легіон «Свобода Росії» та РДК провели спільну операцію на території Бєлгородської області. У наслідок боїв демілітаризовано та деокуповано кілька населених пунктів.

Бійці РДК провели успішний рейд на Брянщині_1
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Вже краще на Прозорро все викласти. І добровільно здатися путіну.
02 лютого, 10:13
Опінії
Війна нікому нічого не спише. Тому у відставку має піти весь уряд за провальну політику у всіх сферах нашого життя.
20.12.2023, 07:09
Кримінал
Шанувальники "великої" російської культури, борці за збереження "язика" і традицій завжди у перших лавах колаборантів і зрадників.
16.06.2023, 20:42
Кримінал
Народна депутатка із фракції "Слуга народу" навмисно викладає кадри із бойовою технікою наших захисників на одному з відтинків фронту.
12.06.2023, 16:00
Опінії
Боротьба проти диверсантів – дуже тяжка робота. Росіяни це знають, тому продовжують відвертати нашу увагу від Сходу і Півдня.
29.05.2023, 20:41
Війна
Країна-агресор продовжує пожинати плоди химерних дій свого вищого військово-політичного керівництва на чолі з кремлівським бункерним щуром.
10.05.2023, 20:33