Білгород має стати схожим на Бахмут, а Суми — отримати надійний захист

ВІЙНА
20 березня, 06:01
Білгород має стати схожим на Бахмут, а Суми — отримати надійний захист

Незалежно від того, хто і як голосував від серпня 1991 року у прикордонних регіонах України, винні у смертях наших громадян лише росіяни.

Про це безпосередньо з окопів на передовій заявив доброволець 24-го окремого штурмового батальйону Станіслав Бунятов на позивний «Осмáн». Український захисник наполягає, оскільки російському режимові байдужі людські життя, тож слід формувати «сіру зону» у межах РФ.

Поки між московією та Україно не постануть буферні утворення (на кшталт Брянської, Курської, Воронезької, Білгородської, Донської та Кубанської народних республік), сум'янам, харків'янам і запоріжцям спокою не буде. Справа визволення Донбасу та Криму також потребуватиме значних зусиль.

«Цікава у під@рів по той бік фронту позиція на війні. Самі ж ху*рять Білгород із РСЗО, роблять у медіа наголос на те, що це ми та знищують Сумську область авіацією. Ціль у них одна, це зрозуміло, — психологічний вплив на наших людей: «Не варто заходити на нашу територію, давайте, х@хли, впливайте на це з середини. Бо ми не можемо впоратися самі». Ну таке, лякучка для панікерів.

Той таки «переобраний» Володька Васільєвіч Залупін — найбільший у світі терорист і маніпулятор, який задля досягнення своїх цілей готовий знищити половину населення своєї країни. Думаю, приклади наводити не треба, всі їх знають. Горіть москальські під@ри тупорилі, мозок не для вас, навіть не бачите з якої сторони міста та х*йня до вас прилітає. Це не помста чи карма, а справедлива відплата», — зазначив український штурмовик Станіслав Бунятов.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що позаторік лише завдяки героїзму згуртованої команди патріотів вдалося уникнути окупації Полтавщини. Гадяч ледь не опинився у руках ворога.

Читайте також:
Світ
Вашинґтонські «яструби миру» вимагають від України не ескалювати конфлікт, а самі допомагають коїти масову різанину. Ізраїль їм важливіший.
12 червня, 12:36
Політика
Польські політики та «фермери» оперативно відповіли на провокацію. Все, що змогли, так це знову перекрили кордон з Україною.
07 червня, 06:07
Світ
Прем'єр-міністр державного утворення Ізраїль, як і його приятель путін, лютує. Обидва відкидають усі звинувачення у воєнних злочинах.
22 травня, 19:25
Опінії
На жаль, ворожа пропаганда використовує будь-які теракти на Московії як привід для співчуття. І західне суспільство їй у цьому підігрує...
28 квітня, 18:30
Війна
Московити продовжують чинити психологічний тиск і здійснювати терор на українців Півдня та Сходу. Ворог прагне тотальної деморалізації.
28 березня, 20:25
Опінії
У ворога на нашу перлину Причорномор'я плани ще від 2014 року. Проте наша Одеса не по зубах московитам, які всюди сіють смерть.
17 березня, 13:00