Білгород має стати схожим на Бахмут, а Суми — отримати надійний захист

ВІЙНА
20.03.2024, 06:01
Білгород має стати схожим на Бахмут, а Суми — отримати надійний захист

Незалежно від того, хто і як голосував від серпня 1991 року у прикордонних регіонах України, винні у смертях наших громадян лише росіяни.

Про це безпосередньо з окопів на передовій заявив доброволець 24-го окремого штурмового батальйону Станіслав Бунятов на позивний «Осмáн». Український захисник наполягає, оскільки російському режимові байдужі людські життя, тож слід формувати «сіру зону» у межах РФ.

Поки між московією та Україно не постануть буферні утворення (на кшталт Брянської, Курської, Воронезької, Білгородської, Донської та Кубанської народних республік), сум'янам, харків'янам і запоріжцям спокою не буде. Справа визволення Донбасу та Криму також потребуватиме значних зусиль.

«Цікава у під@рів по той бік фронту позиція на війні. Самі ж ху*рять Білгород із РСЗО, роблять у медіа наголос на те, що це ми та знищують Сумську область авіацією. Ціль у них одна, це зрозуміло, — психологічний вплив на наших людей: «Не варто заходити на нашу територію, давайте, х@хли, впливайте на це з середини. Бо ми не можемо впоратися самі». Ну таке, лякучка для панікерів.

Той таки «переобраний» Володька Васільєвіч Залупін — найбільший у світі терорист і маніпулятор, який задля досягнення своїх цілей готовий знищити половину населення своєї країни. Думаю, приклади наводити не треба, всі їх знають. Горіть москальські під@ри тупорилі, мозок не для вас, навіть не бачите з якої сторони міста та х*йня до вас прилітає. Це не помста чи карма, а справедлива відплата», — зазначив український штурмовик Станіслав Бунятов.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що позаторік лише завдяки героїзму згуртованої команди патріотів вдалося уникнути окупації Полтавщини. Гадяч ледь не опинився у руках ворога.

Читайте також:
Війна
П’ять влучань за добу спричинили пожежі та зупинку виробництва.
16:10
Війна
Він заклав вибухівку біля відділку поліції.
21 квітня, 15:58
Політика
Унаслідок удару рф частину будівлі зруйновано, вибито вікна та пошкоджено службові автомобілі.
20 квітня, 14:05
Війна
Війська рф масовано атакували Україну безпілотниками та ракетами вночі проти 16 квітня.
16 квітня, 08:44
Війна
Збройні Сили України заявляють, що гребля Печенізького водосховища не пошкоджена.
14 квітня, 17:14
Війна
Перехід до денних обстрілів є усвідомленим.
05 квітня, 15:29