Білий дім відзвітував, які штати найбільше вклалися у перемогу України

ЕКОНОМІКА
29.11.2023, 18:22
Білий дім відзвітував, які штати найбільше вклалися у перемогу України
Фото: Reuters

З-поміж лідерів, зокрема, Пенсильванія, Техас та Аризона. Натомість серед тих, кому байдуже на смерті українців — заможна Каліфорнія.

Відомості про це оприлюднило міжнародне видання Reuters із посиланням на документ президентської адміністрації Джозефа Байдена. Також зазначається, що наближати українську перемогу допомагають штати Арканзас і Вісконсин.

Як стверджують у Білому домі, п'ятірка вказаних штатів-лідерів зуміла за півтора року заробили найбільше для військової допомоги Україні. Це зроблено для того, щоби посилити підтримку з боку республіканців, які виступили проти продовження надання допомоги.

Так, скажімо, Пенсильванія отримала $2,364 млрд — найбільше серед інших. Усупереч цьому фактові, троє із восьми конґресменів-республіканців від цього штату постійно голосували проти допомоги Україні; на них впливають колеги-трампісти.

Натомість у Техасі 18 із 25 представників Республіканської партії США проголосували проти допомоги Україні. Хоча цей найбільш консервативний американський штат отримав $1,45 млрд на виробництво 155-міліметрових снарядів та іншої зброї.

В Аризоні троє із шести конґресменів-республіканців проголосували проти допомоги тоді, як у штат влилося $2,196 млрд. На Вісконсин і Арканзас порівно виділено по $1 млрд для виробництва патронів, бронежилетів і касок.

Загалом розбивка по штатах показує інвестиції на суму $27 млрд, а також витрати на «закупівлю боєприпасів і тактичних транспортних засобів». Це доволі вірний підхід, застосований адміністрацією Байдена, яка сподівається переломити ситуацію у Конґресі.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що британський генерал у відставці Ричард Берронс звинуватив ЄС і США у спробі зрадити Україну. Він звернувся з потужною промовою до європейських чиновників та лідерів думок, закликавши посилити підтримку.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Країна виділить 250 мільйонів євро на закупівлю боєприпасів для України.
01 березня, 18:44
Політика
Джозеф Байден закликав Конгрес його прийняти.
05 лютого, 10:05
Війна
Сенат планує розпочати процедурні слухання в понеділок і поставити закон на голосування незабаром після цього — в середу.
03 лютого, 09:13
Війна
Терміни постачання з міркувань безпеки не розголошуватимуть.
31 січня, 10:51
Війна
А британський прем'єр-міністр Ріші Сунак сьогодні оголосить про понад $3 млрд військової підтримки Україні від Великої Британії.
12 січня, 10:05
Опінії
Німецька влада досі боїться надавати українським захисникам засоби далекобійного знищення окупантів. Фантоми минулого ширяють Берліном.
10 січня, 07:10