Білорусь готується вдертися до України, – Генштаб

ВІЙНА
02.09.2022, 07:09
Білорусь готується вдертися до України, – Генштаб
Фото: Facebook

Режим агрофюрера Алєксандра Лукашенка покірно виконає будь-який наказ, відданий йому із московського Кремля бункерним щуром.

Свідченням цього є оприлюднені на пресконференції начальником головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України Олексієм Громовим розвіддані.

За його словами, об'єднані окупаційно-терористичні формування під командуванням Владіміра Путіна і його білоруської маріонетки взялися відпрацьовувати захоплення частини нашої Батьківщини.

«Ймовірність проведення наступу противника з території біломосковії або вторгнення біломосковських військ в Україну залишається низькою. Водночас у період з 8 до 14 вересня у збройних силах даної країни заплановано проведення командно-штабного навчання, під час якого основна увага, ймовірно, приділятиметься питанням ведення маневреної оборони з подальшим переходом у контрнаступ та звільненням територій, тимчасово захоплених противником», – зазначив Олексій Громов.

Представник українського Генштабу додав, що також не виключається масоване вторгнення об'єднаної російсько-білоруської орди у прикордонні райони Волинської, Рівненської та Житомирської областей.

А проте, "Останній Бастіон" радить читачам поміркувати над тим, що просування ЗСУ на Херсонщині буде повільним і складним.

Читайте також:
Війна
Ворожа ракета зруйнувала житловий будинок у приватному секторі обласного центру; попередньо, одна жінка знаходиться під завалами.
25 січня, 18:01
Війна
Окупанти почали серйозний наступ у Запорізькій області
20 січня, 18:55
Війна
Наступ російських військ має розпочатися до того, як Київ отримає від США та ЄС сучасні танки
20 січня, 16:15
Війна
Колишній радник Владіміра Путіна вважає, що російська окупаційно-терористична орда завдасть нового удару з Півночі й оточить нашу армію.
16 січня, 06:59
Війна
Зволікання з перемогою над агресором у всіх напрямках дуже дорого коштуватиме всьому світові. Україна потребує всеосяжної допомоги!
12 січня, 15:03
Війна
Нині росія немає жодного підрозділу повністю штатно укомплектованого технікою. Недокомплектація сягає 30%, якщо не більше.
29.12.2022, 07:56