Білорусь не становить загрози для України, – голова ГУР МО Буданов

ВІЙНА
06.12.2022, 18:00
Білорусь не становить загрози для України, – голова ГУР МО Буданов
Фото: Google

До кінця поточного року з білоруської території не буде здійсненого нового масштабного вторгнення, тамтешня армія деморалізована.

Про це у прямому етері загальнонаціонального марафону "Єдині новини" заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов.

За словами бригадного генерал-майора Збройних Сил України та учасника бойових дій на Сході, постійні інформаційні вкиди про нібито напад Білорусі та з Білорусі є російською пропагандою.

«Нам відомо, що на озброєні північного сусіда є виключно оборонна зброя і для наступу її неможливо використати. Тож усе, що коїться з тематикою, пов'язаною з Білоруссю, – це відлуння російської спеціальної інформаційно-психологічної спецоперації, спрямованої на розхитування нашого суспільства і сіяння панічних настроїв. Головна їхня мета – відтягнути наші сили від реального фронту, від передової на Сході та Півдні. Повторюся вкотре і наголошу: не буде зараз наступну з Білорусі. Вони не хочуть цього робити, бо розуміють, що на них тут очікує», – підкреслив Кирило Буданов.

Водночас слід додати, що в останні тижні у прикордонних з Білоруссю областях України тривають активні маневри наших захисників із лав зведених підрозділів Сил оборони.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що міністерство нападу оборони РФ звинуватило Україну в атаці на військові аеродроми у Рязанській і Саратовській областях.

Читайте також:
Світ
Польський уряд підписав контракт на дві батареї Patriot з більш ніж 200 ракетами у 2018 році.
07 лютого, 10:09
Політика
Попри всі запевнення різного роду "експертів" і пропагандистів Україні вдалося розпочати глибинну трансформацію колективного Заходу.
02 лютого, 19:14
Політика
Знання минулого теж є ресурсом у війні. Це доступ до сукупного досвіду спільноти, який допомагав виживати, творити й перемагати.
01 лютого, 19:01
Війна
Яйцев призначив до Міноборони етнічного росіянина, який працював у Кабміні Криму за часів Януковича та підтримав окупацію Криму
31 січня, 17:25
Світ
Туреччина бачить значний потенціал у оборонній співпраці з Португалією
30 січня, 13:20
Політика
Народні обранці з чиновниками імітують бурхливу діяльність, адже досі не втямили: російська агресія не поверне їм буденність до 23.II.2022.
26 січня, 21:27