Білорусь є співучасником воєнної агресії проти України, – очільник МЗС Естонії

ПОЛІТИКА
27.09.2022, 19:45
Білорусь є співучасником воєнної агресії проти України, – очільник МЗС Естонії
Фото: Позірк

Самозвана влада Республіки Білорусь під проводом кремлівської маріонетки Алєксандра Лукашенка має понести відповідальність разом із РФ.

Про це під час зустрічі зі Світланою Тихановською заявив міністр закордонних справ Естонської Республіки Урмас Рейнсалу, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Позірк".

За твердженням головного дипломата балтійської країни, режим у Мінську – відвертий і свідомий співучасник воєнних злочинів проти українського народу, тому слід посилити санкції проти Лукашенка і його оточення.

«Уже зараз необхідно забезпечити юридичну відповідальність, тому що лукашенківська диктатура не повинна почуватися безкарною. Злочинні дії з боку режиму проти білоруського народу тривають набагато довше, ніж останні 2 роки, але останнім часом розширилися і набули міжнародної загрози з огляду на поточну ситуацію з безпекою в Європі. Лукашенко має сісти на лаву підсудних разом із Путіним і це питання не має бути темою для обговорень», – наголосив Урмас Рейнсалу.

Окремо очільник МЗС Естонії визнав "мужність і наполегливість" білоруського народу у відстоюванні свого вільного, демократичного майбутнього без диктатури та окупації.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Казахстан жорстко відреагував на псевдореферендуми на тимчасово окупованих територіях України

Читайте також:
Війна
Причиною падіння літака могла стати «дружня» робота російської ППО
28 березня, 17:50
Війна
Як скоро московські загарбники знову посунуть свої озброєні багатотисячні орди на захід від Ростова-на-Дону, одному Всевишньому відомо...
22 березня, 13:41
Політика
Пекін і Тель-Авів мають спільну мету, яка полягає у знищенні мусульманської громади. Для першого це уйґури, для другого — палестинці.
13 березня, 12:38
Війна
На російські самовиправдання українцям має бути байдуже. Агресор зі Сходу прагне дегуманізації жертви, яку публічно записує до терористів.
08 березня, 08:18
Війна
У кремлівського бункерного діда горять плани взяти Київ та Одесу за 3 дні. Тепер до їхньої реалізації залучені загони чорношкірих бойовиків.
27 лютого, 14:56
Світ
Комуністична диктатура з осердям у Пекіні не ховає хижих намірів щодо «не ханьских народів». Молох китайського ГУЛАГу робить із людей зомбі.
21 лютого, 14:53