Білорусь є співучасником воєнної агресії проти України, – очільник МЗС Естонії

ПОЛІТИКА
27 вересня, 19:45
Білорусь є співучасником воєнної агресії проти України, – очільник МЗС Естонії
Фото: Позірк

Самозвана влада Республіки Білорусь під проводом кремлівської маріонетки Алєксандра Лукашенка має понести відповідальність разом із РФ.

Про це під час зустрічі зі Світланою Тихановською заявив міністр закордонних справ Естонської Республіки Урмас Рейнсалу, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Позірк".

За твердженням головного дипломата балтійської країни, режим у Мінську – відвертий і свідомий співучасник воєнних злочинів проти українського народу, тому слід посилити санкції проти Лукашенка і його оточення.

«Уже зараз необхідно забезпечити юридичну відповідальність, тому що лукашенківська диктатура не повинна почуватися безкарною. Злочинні дії з боку режиму проти білоруського народу тривають набагато довше, ніж останні 2 роки, але останнім часом розширилися і набули міжнародної загрози з огляду на поточну ситуацію з безпекою в Європі. Лукашенко має сісти на лаву підсудних разом із Путіним і це питання не має бути темою для обговорень», – наголосив Урмас Рейнсалу.

Окремо очільник МЗС Естонії визнав "мужність і наполегливість" білоруського народу у відстоюванні свого вільного, демократичного майбутнього без диктатури та окупації.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Казахстан жорстко відреагував на псевдореферендуми на тимчасово окупованих територіях України

вибір редакції
Читайте також:
Мистецтво
Окупанти вже готуються вивозити культурні цінності
05 грудня, 15:05
Війна
Всюди, куди б не зайшли росіяни, окупанти завжди встановлюють свої химерні "правила життя", зачищаючи простір від присутності тубільців.
19 листопада, 20:23
Війна
В окупантів на озброєнні було менше півсотні 1В119 «Реостат»
16 листопада, 20:04
Війна
Вторгнення в Україну плавно перетекло у "світову війну". До такого почали привчати російське болото тамтешні пропагандисти.
14 листопада, 08:00
Війна
росія значно знизила активність флоту після атаки безпілотників поблизу Севастополя.
13 листопада, 14:55
Війна
Окупанти продовжують накопичувати ракети для масованого удару
12 листопада, 10:35