Росіяни спробують знову прорватися з Білорусі, Брянщини та Білгородщини

ВІЙНА
26.09.2022, 17:27
Росіяни спробують знову прорватися з Білорусі, Брянщини та Білгородщини
Фото: Telegram

Набраних мобілізаційним поспіхом чоловіків ресурсної федерації московії Кремль може спрямувати на штурм північних областей України.

Однак це багатотисячне "гарматне м'ясо", швидше за все, буде озброєне виключно стрілецькою зброєю, ручними гранатами та мінометами.

Про це у коментарі кореспонденту медіаагенції "Останній Бастіон" заявив вітчизняний військовий аналітик і безпосередній учасник бойових дій на Харківщині Георгій Кавецький.

За його словами, мета російського вищого військово-політичного керівництва наразі полягає у розпорошенні бойових частин Збройних Сил України по всьому периметру нашої держави.

«Сотні тисяч російських мобілізованих гарантовано не зуміють прорвати кордон у багатьох ділянках й почати бої за Суми, Чернігів, Київ, Харків... Спробувати вони можуть, але поляжуть раніше, ніж дійдуть до якогось із цих населених пунктів. Вони не будуть механізовані, на це немає такої кількості резервів. Тобто, це будуть стрілецькі підрозділи, котрим доведеться протидіяти нашим стрілецьким підрозділам і якимось чином штурмувати їх укріпленні позиції.

Будьмо чесними: це вже не тá війна, що ми бачили 24.II.2022, росіяни не зможуть робити прориви мобілізованими, але вони з дуже великою долею ймовірності будуть починати бої за прикордонні села та посадки для того, щоби розмивати наші сили. Але є пов'язаний ризик – спроби проривів можуть періодично бути, тому що велика кількість "гарматного м'яса" дасть росіянам можливість вивести у резерв частину механізованих підрозділів.

Утім, це неможливо буде зробити на багатьох ділянках  кордону водночас і результати цих проривів можуть бути різними. Зараз, знову ж таки, не лютий, у нас не пустують великі ділянки кордону, а демобілізацією можна його додатково посилити. Але на це воля нашого Генштабу», – висловився Георгій Кавецький.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", громадяни ресурсної федерації московії мають вибір: скніти у ГУЛАГу або валити режим, оскільки tertium non datur.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Війна
Путінський режим розпочав переведення антиукраїнської агресії у довгостроковий конфлікт на виснаження. Україні важливо вистояти.
07 лютого, 08:38
Опінії
путін хоче перетворити український Донбас у сучасний Сталінград для російського населення
03 лютого, 14:45
Політика
Саме тому російські спеціальні служби запустили широкомасштабну кампанію під назвою "Мінськ-3". Україну готують до капітуляції, вкотре...
02 лютого, 17:52
Війна
Ворожа ракета зруйнувала житловий будинок у приватному секторі обласного центру; попередньо, одна жінка знаходиться під завалами.
25 січня, 18:01
Війна
Окупанти почали серйозний наступ у Запорізькій області
20 січня, 18:55
Війна
Наступ російських військ має розпочатися до того, як Київ отримає від США та ЄС сучасні танки
20 січня, 16:15