Білоруська опозиція визнала свою вину у російській агресії

СВІТ
16.05.2022, 07:09
Білоруська опозиція визнала свою вину у російській агресії
Фото: Current Time

Якби у серпні-вересні білоруський народ зміг скинути узурпатора Олександра Лукашенка, то війни в Україні вдалося уникнути б.

Про це в інтерв'ю телеканалу "Current Time" у Празі заявила лідерка опозиції Світлана Тихановська, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Політик-аматор переконана, лукашенківському режиму вдалося вижити завдяки російській допомозі, не стільки фінансовій, скільки військовій, бо Білорусь майже 2 роки de facto як окупована.

«З перших днів війни Білорусь стала співагресором. У нас зайняло багато часу, щоби пояснити західним країнам і Україні насамперед, що диктатура Лукашенка і Білорусь – це зовсім різні речі. Білоруси проти війни, ми не підтримуємо це вторгнення. Лукашенко – колаборант! Він надав наші території для військової техніки. І я думаю, що якби у 2020 році ми зуміли знести режим до основи, то ця війна могла б просто не розпочатися. Це і наша провина теж», – заявила Світлана Тихановська.

Водночас лідерка опозиції самовпевнено додала, що нібито дії білоруських партизанів зменшили активність росіян на Півночі України, бо окупанти "не почувалася комфортно" у сусідній з нами країні, але це – відверта брехня, доведена ракетними запусками з Гомельської та Брестської областей.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що на тепер головне завдання Лукашенка – відвертати увагу і не давати Києву перекинути війська з українсько-білоруського кордону на фронт.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Алла Рябкова прокоментувала повідомлення НАЗК про знайдені у неї необґрунтовані активи.
24.11.2023, 08:50
Новини
Українцям дозволили самостійно вчити теорію для складання іспиту на водійські права
14.07.2023, 12:32
Війна
Влада евакуює всіх жителів п'ятикілометрової зони в прикордонних із Росією громадах Сумської області.
10.07.2023, 15:08
Війна
Яка відповідальність чекає на громадян, що вимушено погодилися прийняти умови представників країни-агресора?
10.07.2023, 14:17
Війна
МОЗ повідомило, яких правил слід дотримуватись при аварії
07.07.2023, 06:25
Війна
Мешканцям небезпечної зони рекомендують завчасно зібрати тривожну валізу
05.07.2023, 08:01