Білоруська опозиція визнала свою вину у російській агресії

СВІТ
16 травня, 07:09
Білоруська опозиція визнала свою вину у російській агресії
Фото: Current Time

Якби у серпні-вересні білоруський народ зміг скинути узурпатора Олександра Лукашенка, то війни в Україні вдалося уникнути б.

Про це в інтерв'ю телеканалу "Current Time" у Празі заявила лідерка опозиції Світлана Тихановська, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Політик-аматор переконана, лукашенківському режиму вдалося вижити завдяки російській допомозі, не стільки фінансовій, скільки військовій, бо Білорусь майже 2 роки de facto як окупована.

«З перших днів війни Білорусь стала співагресором. У нас зайняло багато часу, щоби пояснити західним країнам і Україні насамперед, що диктатура Лукашенка і Білорусь – це зовсім різні речі. Білоруси проти війни, ми не підтримуємо це вторгнення. Лукашенко – колаборант! Він надав наші території для військової техніки. І я думаю, що якби у 2020 році ми зуміли знести режим до основи, то ця війна могла б просто не розпочатися. Це і наша провина теж», – заявила Світлана Тихановська.

Водночас лідерка опозиції самовпевнено додала, що нібито дії білоруських партизанів зменшили активність росіян на Півночі України, бо окупанти "не почувалася комфортно" у сусідній з нами країні, але це – відверта брехня, доведена ракетними запусками з Гомельської та Брестської областей.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що на тепер головне завдання Лукашенка – відвертати увагу і не давати Києву перекинути війська з українсько-білоруського кордону на фронт.

вибір редакції
Читайте також:
Життя
Шостий апеляційний адміністративний суд розглянув справу стосовно порушення ПДР у частині стоянки на газоні.
07 листопада, 15:23
Полтава
На сайті АТ «Полтаваобленерго» опублікували оновлений графік погодинного відключення електроенергії.
02 листопада, 11:20
Війна
Через масовану ракетну атаку з боку росії можлива затримка поїздів
10 жовтня, 11:15
Війна
Ядерний удар по Україні вважається малоймовірним
05 жовтня, 14:25
Життя
Наголошується, що Національний банк не здійснює жодних соціальних виплат!
24 вересня, 10:25
Економіка
На Полтавщині було зареєстровано 7704 земельних угод
28 червня, 11:55