Білоруська опозиція визнала свою вину у російській агресії

СВІТ
16 травня, 07:09
Білоруська опозиція визнала свою вину у російській агресії
Фото: Current Time

Якби у серпні-вересні білоруський народ зміг скинути узурпатора Олександра Лукашенка, то війни в Україні вдалося уникнути б.

Про це в інтерв'ю телеканалу "Current Time" у Празі заявила лідерка опозиції Світлана Тихановська, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Політик-аматор переконана, лукашенківському режиму вдалося вижити завдяки російській допомозі, не стільки фінансовій, скільки військовій, бо Білорусь майже 2 роки de facto як окупована.

«З перших днів війни Білорусь стала співагресором. У нас зайняло багато часу, щоби пояснити західним країнам і Україні насамперед, що диктатура Лукашенка і Білорусь – це зовсім різні речі. Білоруси проти війни, ми не підтримуємо це вторгнення. Лукашенко – колаборант! Він надав наші території для військової техніки. І я думаю, що якби у 2020 році ми зуміли знести режим до основи, то ця війна могла б просто не розпочатися. Це і наша провина теж», – заявила Світлана Тихановська.

Водночас лідерка опозиції самовпевнено додала, що нібито дії білоруських партизанів зменшили активність росіян на Півночі України, бо окупанти "не почувалася комфортно" у сусідній з нами країні, але це – відверта брехня, доведена ракетними запусками з Гомельської та Брестської областей.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що на тепер головне завдання Лукашенка – відвертати увагу і не давати Києву перекинути війська з українсько-білоруського кордону на фронт.

Читайте також:
Економіка
На Полтавщині було зареєстровано 7704 земельних угод
вчора, 11:55
Війна
Зловмисники пишуть про податки та ядерну загрозу
21 червня, 13:43
Війна
Хроніка оборони України
29 травня, 09:05
Війна
Після успіхів Сил оборони України у напрямку Старого Салтова, наші війська отримали надійний тил, тож їхня активність має помітно зрости.
04 травня, 12:40
Війна
Можливе некоректне відображення матеріалів на сайті "Останнього Бастіону"
07 квітня, 10:46
Війна
Так зване "соціальне радіо" під назвою "Zello" створено російськими програмістами для пошуку і боротьби з українськими патріотами.
04 квітня, 19:33