Білоруська РЕБ допомагає росіянам обороняти окупований Крим

ВІЙНА
03.09.2023, 20:07
Білоруська РЕБ допомагає росіянам обороняти окупований Крим
Фото: Атеш

Уже півтора року північні та східні сусіди України спільними зусиллями здійснюють криваву воєнну агресію, підставляючи один одному плече.

Яскравим свідченням є виявлена підпільниками з вітчизняного руху опору "Атеш" в окупованому Криму білоруської військової техніки, повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, на теренах села Роздолля, що на захід Сімферополя та на південь від Сак, розташована станція перешкод і радіокерування зв'язку типу "Гроза-6", яку надав режим Александра Лукашенка.

«Точні координати зафіксованої агентом руху "Атеш" білоруської системи РЕБ наступні: 44.970858083974996, 33.695088499003816. Фактично, це доводить, що РФ нездатна самостійно відновити знищені дорогі та витратні у виробництві власні РЕБ/РЕР.

Для захисту своїх незаконних військових об'єктів у Криму окупанти забирають їх із сусідньої Білорусі. Але невдовзі ці системи повторять долю попередників. Усе тому, що свідомі кримчани активно боятимуться проти російських загарбників у лавах підпілля», – відзвітували у русі "Атеш".

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує, як 23 серпня поблизу села Оленівка на мисі Тарханкут у тимчасово окупованому Криму українські захисники знищили російську зенітно-ракетну систему великого і середнього радіуса дії С-400 "Тріумф".

Читайте також:
Світ
Попри фіаско військової операції у Ґазі, сіоністи відкрито декларують далекосяжну мету. Йдеться про захоплення арабських країн.
19 червня, 13:38
Війна
РФ відправляє молодих африканців вмирати в Україну. Рекрутинг «гарматного м'яса» відбувається у зайнятих терористами «Вагнера» країнах.
10 червня, 14:52
Економіка
РФ комплексно працює над знищенням нашої держави. Спершу знелюднили Схід та пограбували Південь, тепер обрали Північ для руйнації.
30 травня, 07:19
Війна
Після успішного з пропагандистського погляду наступу на Харківщину, московити готують новий підступ. Тепер у фокусі сусідня область.
28 травня, 19:06
Світ
Уродженець молдовського Кишинева сіоніст Авіґдор Ліберман несподівано заступився за палестинців. Політику огидна геноцидна війна.
26 травня, 19:08
Світ
Військово-політичний режим Бібі Сатаньягу на межі краху. Знищити ХАМАС у смузі Ґази сіоністам ЦАХАЛ так і не вдалося.
23 травня, 19:24