Біля кордону з Єгиптом загинули троє ізраїльських військових

СВІТ
04 червня, 10:25
Біля кордону з Єгиптом загинули троє ізраїльських військових
Фото: google

Троє ізраїльських солдатів були вбиті єгипетським офіцером безпеки під час перестрілки на ізраїльському боці кордону.

Влада Єгипту каже, що їх офіцер перетнув Ізраїль під час переслідування наркоторговців. Ізраїльські військові заявили, що стрілянина була пов'язана з операцією з контрабанди наркотиків, яку вони зірвали вночі. За даними армії, двоє ізраїльських солдатів, чоловік і жінка, які стояли у віддаленому місці вздовж кордону, були застрелені рано вранці в суботу. Їх тіла були виявлені після того, як старший офіцер не зміг зв'язатися з ними по радіо.

За словами ізраїльських військових, через кілька годин після пошукової операції ймовірний нападник був оточений і сталася перестрілка. Третій солдат був убитий разом з озброєним нападником — єгипетським поліцейським. Під час цього обміну ще один військовий отримав поранення.

У нечітко сформульованій заяві єгипетські військові заявили, що їх офіцер служби безпеки переслідував контрабандистів наркотиків. Ізраїль каже, що під час нічної операції проти контрабандистів було вилучено контрабанду на суму близько 400 тисяч доларів. Солдати продовжують шукати в цьому районі інших, хто міг бути причетним. Невідомо, як поліцейському вдалося потрапити в Ізраїль з Єгипту.

Ізраїльські ЗМІ повідомляють, що інцедент стався між горами Харіф і Сагі, які знаходяться в пустелі Негев, приблизно на півдорозі між узбережжям Середземного моря та єгипетським курортом Ейлат на Червоному морі.

Ізраїльський військовий речник Річард Хехт сказав журналістам: «Співпраця з єгиптянами триває, це добре. Це не геополітично».

Це, здається, один із найсерйозніших прикордонних інцидентів з того часу, як Єгипет став першою арабською країною, яка підписала мирний договір з Ізраїлем у 1979 році. Попри те, що останніми роками обидві держави часто називають «холодним миром», вони тісно співпрацювали у військових і розвідувальних питаннях, зокрема у боротьбі з тероризмом.

Читайте також:
Політика
Поки діди та батьки захищають Неньку від російської навали нелюдів, сини з доньками борються проти насадження владою содомії.
02 вересня, 21:31
Світ
Звуки вибухів можна було почути в районі сирійської столиці перед світанком у неділю, повідомляють державні ЗМІ та жителі Дамаска.
13 серпня, 11:30
Світ
Twitter змінив свій офіційний дескриптор у рамках поточного ребрендингу. Як наслідок, оригінальний дескриптор @Twitter тепер неактивний.
26 липня, 10:30
Кримінал
Затримано 26-річного чоловіка з Небраски, який видавав себе за 17-річного і відвідував середню школу понад 50 днів.
22 липня, 06:53
Світ
Серія вибухів прогриміла на російському сховищі боєприпасів в окупованому Криму, змусивши тисячі жителів прилеглих районів тікати.
19 липня, 21:39
Світ
Командування ООН вважає, що особа перебуває під вартою після того, як перетнула територію Північної Кореї без дозволу.
18 липня, 22:32