Біологи виростили організм, схожий на людський ембріон

08.09.2023, 20:22
Біологи виростили організм, схожий на людський ембріон
Фото: Reuters

Співробітники біолабораторії в Інституті Вайцмана відзвітували про прорив у вирощуванні синтетичних утробних плодів людини.

Приголомшливі відомості оприлюднило одне з провідних ізраїльських видань "Haaretz" із посиланням на науковців, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Дослідникам вдалося створити 14-денну модель ембріона, отриману зі стовбурових клітин при цьому без жодного використання сперматозоїдів та яйцеклітин.

«Отриманий під час експерименту біоорганізм не буде розвиватися в людині, тому що не має навіть зачатків серця або мозку. Але ми все одно порадилися з рабинами, які підтвердили: штучний ембріон не слід вважати людиною. Він дасть змогу вивчати розвиток органів людського тіла», – прокоментували ситуацію самі науковці.

Крім того, зі слів ізраїльських біологів, створення подібних ембріонів посприяє вивченню розвитку вроджених вад і захворювань, адже більшість із них виникає між 10 і 40 тижнями перебування у материнському лоні.

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує, науковці Берлінського Медичного університету Шарітé розкрили одну з таємниць життя після смерті.

Читайте також:
Життя
Міжнародна співпраця науковців за підтримки фахівців Єльського університету здивувала академічний світ. У США представили новий тип матерії.
19 листопада, 14:53
Життя
Зазвичай малеча звертає особливу увагу на консистенцію того, що пропонують їсти дорослі. Ця прискіпливість досягає піка у 6-7 років.
07 липня, 09:37
Життя
Музична диверсія тисячоліття, що змінила сприйняття людством звуків. Це далеко не конспірологічна теорія, як видається на перший погляд.
01 липня, 21:41
Життя
Міжнародна група науковців дослідила зірку WD 0816-310 за допомогою великого телескопа. Вони помітили вкрай незвичайну деталь.
28 лютого, 21:39
Життя
Група бактеріофагів в організмі негативно впливають на мозок та поведінку людей. Борються з ними специфічні «вірусні» трансплантати.
07 лютого, 08:24
Історія
Гомініди археологічних культур палеоліту, мезоліту та енеоліту вживали фрукти, рибу та м'ясо. Розшифрувати раціон допоміг ДНК-тест.
28 січня, 19:52