Біологи виростили організм, схожий на людський ембріон

08 вересня, 20:22
Біологи виростили організм, схожий на людський ембріон
Фото: Reuters

Співробітники біолабораторії в Інституті Вайцмана відзвітували про прорив у вирощуванні синтетичних утробних плодів людини.

Приголомшливі відомості оприлюднило одне з провідних ізраїльських видань "Haaretz" із посиланням на науковців, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Дослідникам вдалося створити 14-денну модель ембріона, отриману зі стовбурових клітин при цьому без жодного використання сперматозоїдів та яйцеклітин.

«Отриманий під час експерименту біоорганізм не буде розвиватися в людині, тому що не має навіть зачатків серця або мозку. Але ми все одно порадилися з рабинами, які підтвердили: штучний ембріон не слід вважати людиною. Він дасть змогу вивчати розвиток органів людського тіла», – прокоментували ситуацію самі науковці.

Крім того, зі слів ізраїльських біологів, створення подібних ембріонів посприяє вивченню розвитку вроджених вад і захворювань, адже більшість із них виникає між 10 і 40 тижнями перебування у материнському лоні.

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує, науковці Берлінського Медичного університету Шарітé розкрили одну з таємниць життя після смерті.

Читайте також:
Життя
Дослідники навчилися використовувати дафній для фільтрації каналізації. Крихітні ракоподібні здатні імітувати роботу пилососа типу «Dyson».
05 жовтня, 21:48
Світ
У пошуках препаратів, які мають посприяти збільшенню тривалості життя, людство перебуває не одне століття і, здається, вже є прогрес.
05 вересня, 19:06
Світ
Одіозний вчений знову взявся до роботи й планує модифікувати гени, щоб запобігти розвитку хвороби Альцгеймера
05 липня, 09:34
Життя
Новий експеримент у галузі квантової фізики продемонстрував приголомшливу ідею, яка раніше висловлювалася лише в рамках теорії.
26 квітня, 18:07
Світ
З метою інтегрувати значення слів у тексті для отримання складного сенсу і змісту вищого порядку мозок людини залучає свої обидві півкулі.
20 квітня, 16:00
Життя
Синтетичний полімер і продукт полімеризації пропілену можна утилізувати без шкоди для навколишнього середовища залучивши гриби.
19 квітня, 16:00