Бішкек вказав Москві на її місце

СВІТ
04.11.2021, 10:06
Бішкек вказав Москві на її місце
Фото: Anadolu Ajansı

Навіть маленький Кирґизстан пручається і прагне скорішого виходу з орбіти путінської Московії, не бажаючи бути її покірною маріонеткою.

Про це свідчить нота протесту, надіслана посольством середньоазійської республіки до міністерства закордонних справ РФ, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Дипломати у різкому тоні звинуватили неназваних співробітників російської поліції не тільки у навмисному побитті громадянина Республіки Кирґизстан на одній із московських вулиць, а й в оприлюднені відповідного ролика у соціальних мережах.

«На відео поліціянти відверто застосовують фізичну силу щодо нашого 21-річного земляка, якого нібито звинувачують у порушенні карантинних обмежень. Вони сміються з нього, його національності та етнічного походження, використовуючи у процесі побиття лайливі слова. Ми звертаємося до Управління власної безпеки Головного управління Міністерства внутрішніх справ РФ по Москві, до Головного слідчого управління Слідчого комітету РФ негайно розібратися у ситуації й притягти винних до відповідальності. Ми вимагаємо від Міністерства закордонних справ РФ тримати вказаний інцидент на контролі та інформувати нас про хід слідства», – йдеться у ноті посольства.

Кирґизькі дипломати обурені ставленням московських правоохоронців до своїх співгромадян і вже обіцяють застосувати відповідні контрзаходи, які саме у посольстві не уточнюють.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що путінський режим як завжди всіх переграв, втративши на постсовєцькому просторі вплив на ще одну країну.

Читайте також:
Старший син нещодавно викраденої у Нижньому Новгороді Зареми Мусаєвої – Абубакар Янгулбааєв – назвав Рамзана Кадирова "печерною людиною".
24 січня, 12:18
Над присутністю християн різних конфесій в Єрусалимі нависла загроза, сіоністи екстремістського штибу утискають усіх інакодумців.
10 січня, 14:30
Хто не знає минулого, той не має майбутнього.
09.11.2021, 09:55
На жаль, у Полтаві слова Антоніу Ґутерриша не будуть почуті, оскільки місцеві бандити полюють на працівників незалежних медіа.
02.11.2021, 11:06
7 років перебування Кримського півострова у межах гібридного державного утворення під назвою РФ перетворили регіон на велику тюрму.
17.09.2021, 12:44