Бішкек вказав Москві на її місце

СВІТ
04.11.2021, 10:06
Бішкек вказав Москві на її місце
Фото: Anadolu Ajansı

Навіть маленький Кирґизстан пручається і прагне скорішого виходу з орбіти путінської Московії, не бажаючи бути її покірною маріонеткою.

Про це свідчить нота протесту, надіслана посольством середньоазійської республіки до міністерства закордонних справ РФ, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Дипломати у різкому тоні звинуватили неназваних співробітників російської поліції не тільки у навмисному побитті громадянина Республіки Кирґизстан на одній із московських вулиць, а й в оприлюднені відповідного ролика у соціальних мережах.

«На відео поліціянти відверто застосовують фізичну силу щодо нашого 21-річного земляка, якого нібито звинувачують у порушенні карантинних обмежень. Вони сміються з нього, його національності та етнічного походження, використовуючи у процесі побиття лайливі слова. Ми звертаємося до Управління власної безпеки Головного управління Міністерства внутрішніх справ РФ по Москві, до Головного слідчого управління Слідчого комітету РФ негайно розібратися у ситуації й притягти винних до відповідальності. Ми вимагаємо від Міністерства закордонних справ РФ тримати вказаний інцидент на контролі та інформувати нас про хід слідства», – йдеться у ноті посольства.

Кирґизькі дипломати обурені ставленням московських правоохоронців до своїх співгромадян і вже обіцяють застосувати відповідні контрзаходи, які саме у посольстві не уточнюють.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що путінський режим як завжди всіх переграв, втративши на постсовєцькому просторі вплив на ще одну країну.

Читайте також:
Війна
Інформаційний тероризм і масштабна пропаганда – чи не головні засоби у здійснені нинішньої агресивної війни росії проти нашого народу.
20 липня, 20:23
Війна
Є така професія – мирних людей убивати. Є така професія – терористів відмазувати.
30 червня, 15:14
Війна
Кремлівський бункерний щур не довіряє українським колаборантам і донецьким сепаратистам, тому віддав Приазов'я на відкуп кадировцям.
17 травня, 20:34
Війна
В окупованому російськими загарбниками Мелітополі розпочалося справжнє полювання на чоловіків, яких "призивають" до армії агресора.
26 квітня, 10:34
Кримінал
Служба "Роспотребнадзор" оголосила про знищення в Іжкарі волонтерської гуманітарної допомоги призначеної для депортованих українців.
25 квітня, 10:09
Світ
Репресивно-каральні органи російської федерації зганяють уярмлене населення Чечні до мечетей для проведення масових молитов.
23 квітня, 07:01