У Кирґизстані критиків влади «взяли на облік» спецслужб

СВІТ
12 липня, 07:59
У Кирґизстані критиків влади «взяли на облік» спецслужб
Фото: Facebook

Потенційних революціонерів і свідомих провокаторів, які через соціальні мережі закликатимуть до зміни влади у Бішкеку, — каратимуть.

Про це заявив керівник Державного комітету національної безпеки Кирґизької республіки Камчибек Ташиєв, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, кожен, хто насмілився критикувати чинний уряд країни — "вже перебуває у відповідному переліку для неблагонадійних громадян".

«Особи, котрі зараз через інтернет безкарно — я підкреслюю, поки безкарно — говорять, обливаючи брудом голову нашої держави та інших урядовців, коли-небудь, я обіцяю, будуть притягнуті до відповідальності. Кожного з вас зараз записують, так би мовити, беруть на облік, де б ви не були — у Кирґизстані чи за кордоном. Майте собі це на увазі», — зазначив Камчибек Ташиєв.

Місцеві опозиційні народні депутати вже висловили недовіру керівнику Державного комітету національної безпеки, написавши на нього заяву до Ґенеральної прокуратури Кирґизстану; вони звинувачують його у порушенні одразу кількох статей Конституції та запровадженні цензури.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у бюджетників Туркменістану влада взялася відбирати закордонні паспорти.

Читайте також:
У Вашингтоні отримали лише черговий доказ того, що реальні процеси в Україні далекі від демократичних
вчора, 18:10
Незалежність російських реґіонів – досяжна мета, але виконавці волі путінського режиму всіляко їй противляться, особливо у соцмережах.
04 серпня, 13:03
Якщо раптом вирішили розповісти правду про російську окупацію Кримського півострова на платформі "Google", у вас нічого не вийде.
07 липня, 07:59
Вищий адміністративний суд Туреччини постановив, що влада цензурує діяльність медіа новими положеннями про акредитацію журналістів.
03 квітня, 12:23