Східні обрії Туркестану: Ердоган забирає під своє крило буремний Кирґизстан

СВІТ
26 жовтня, 10:14
Східні обрії Туркестану: Ердоган забирає під своє крило буремний Кирґизстан
Фото: Hürriyet

Путінський режим як завжди всіх переграв, втративши на постсовєцькому просторі вплив на ще одну країну.

Анкара і Бішкек готуються підписати стратеґічну Угоду про співпрацю у галузі безпеки; деталі документу поки не розголошується.

Відповідний фотозвіт виклала пресслужба на публічній сторінці голови міністерства внутрішніх справ Турецької республіки Сулеймана Сойлу у Twitter.

За словами урядовця, угода має на меті зблизити дві тюркські країни у багатьох сферах, включаючи боротьбу з міґрацією, кіберзлочинністю, наркоторгівлею і тероризмом, особливо на тлі останніх подій в Афґаністані.

«Цей украй важливий договір буде підписаний щойно наші юристи узгодять всі деталі. Мені та моєму кирґизькому колезі Улану Ніязбекову залишилося лише доопрацювати деякі моменти. Я переконаний, що Туреччину і Кирґизстан чекає велика спільна робота, адже ми закладаємо основу для майбутнього союзу наших країн», – прокоментував ситуацію очільник турецького МВС.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", влада Туреччини продовжує демонструвати свою власну суб'єктність у міжнародній політичній арені; українцям є чому повчитися у турків.

вибір редакції
Читайте також:
Путін вважає розпад СРСР однією з найбільших геополітичних трагедій.
02 грудня, 16:10
У Вашинґтоні нарешті зрозуміли хід думок кремлівського "залізного щура" і закликали союзників готуватися до затяжного конфлікту.
30 листопада, 12:36
Це «подарунок» українцям на річницю Голодомору від західних марксистів.
25 листопада, 18:02
У разі, якщо кремлівському "залізному щуру" забракне сміливості вийти зі свого бункера, очільник Білого дому гратиме у власну гру.
19 листопада, 13:21
Газогін "Північний потік-2" – це не про бізнес, а виключно про геополітичні інтереси Кремля.
19 листопада, 09:17
Британія є одним з серйозних опонентів Путіна в Європі.
17 листопада, 22:05