Бізнес-партнери Коломойського хочуть відставки очільника МОЗ

13.11.2020, 10:44
Бізнес-партнери Коломойського хочуть відставки очільника МОЗ
Фото: bastion.tv

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов став на "слизьку стежку" після публічних погроз торговельній мережі "Епіцентр".

Як відомо, власники гіпермаркетів — родина Герег — за сумісництвом є гаманцями партії "За майбутнє".

Вони відкрито виступили проти запровадження так званого "карантину вихідного дня", про що раніше повідомляв "Останній Бастіон".

Фактично, очільник МОЗ несвідомо перейшов дорогу бізнес-партнерам Ігоря Коломойського та Ігоря Палиці, які тепер хочуть його відставки.

Народні обранці з олігархічного політичного проєкту "За майбах" "За майбутнє" у Верховній Раді вже збирають голоси з метою усунути Степанова з посади.

Інформацію про це активно розповсюджують у соціальній мережі Telegram.

Відтак найближчими тижнями слід очікувати посилення конфлікту між міністром і представниками Коломойського у владі, що неодмінно буде висвітлено у потрібному ракурсі телеканалами олігарха.

Читайте також:
Новини
Народні обранці взялися регламентувати домашню роботу, за яку ніхто не платить податки.
05.10.2020, 13:46
Війна
Замість того, щоби сприяти суцільній ізоляції росії, міжнародні структури паразитують на темі війни й воліють не помічати злочини окупантів.
08:13
Політика
Коли всі ми, українці, гуртуємося заради власного виживання, саме тоді ворог задкує у страху і починає плести інтриги, щоби нас розсварити.
07:54
Політика
Доки у тилу громадяни займаються пошуком винних у "розмінуванні Чонгару", на передовій щогодини від ворожих обстрілів гинуть наші захисники.
вчора, 20:45
Війна
Наші захисники продовжують випалювати російську окупаційно-терористичну нечисть, застосовуючи для цього надсучасне західне озброєння.
вчора, 18:27
Політика
Замість плекання української культури, історії та традицій Зе-влада цементує малоросійську резервацію, де панують "трубадури імперії".
вчора, 17:18