Благодатна Полтавщина тоне у смітті

ПОЛТАВА
29 березня, 06:03
Благодатна Полтавщина тоне у смітті
Фото: Facebook

Стихійні звалища обабіч траси Решетилівка-Дніпро плюндрують неповторність нашого рідного краю. Громадяни засмічують, влада просто констатує.

Красномовні знімки оприлюднила депутатка чинного скликання Полтавської обласної ради та заступниця Кременчуцького міського голови Ольга Усанова. Вона жаліється на байдужість людей, котрі свідомо перетворюють свою землю на сміттєву пустку.

З'ясувалося, що навіть офіційні звернення обраниці до відповідних державних структур не допомагають розв'язати катастрофічну ситуацію. Належне утримання доріг і підтримка чистоти довкілля Полтавщини стали черговою профанацією.

«Без зайвих подробиць нагадаю, що в сьогоднішній ситуації автодорога Решетилівка-Дніпро надзвичайно важлива. Тож дуже добре, що нарешті почули та почали ремонтувати проблемну ділянку цієї автодороги. А після закінчення ремонту хтось з обласних дорожників приїде приймати роботу у підрядників і нарешті побачить ці купи сміття. Що буде далі — побачимо разом. Як же ж їм пояснити, що це таке — належне утримання доріг і чому це сміття не можна прибрати?», — слушно запитує Ольга Усанова.

Окрім того, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, що на Полтавщині комунальники викидають сміття прямо на дорогу. Забруднюють довкілля співробітники Глобинського комунгоспу.

Благодатна Полтавщина тоне у смітті_1
Читайте також:
Полтава
Байдужі до долі рідного краю — благословенної Полтавщини — громадяни плюють на могили своїх предків. Причому, навіть не фігурально.
05 квітня, 08:23
Полтава
У Скороходівській і Чутівській громаді жителі не визначаться із тим, хто і чому викидає відходи у поля та на узбіччя. Звалище збільшується.
03 квітня, 12:36
Війна
Це відбувається через активність ворожих субмарин і надводних човнів у тій частині Чорного моря біля Криму, Новоросійська
02 квітня, 09:03
Життя
Двоногі шкідники знищують усе, до чого зможуть доторкнутися. Спершу зрубуються ліси під забудову, потім настає черга водойм.
26 січня, 12:30
Полтава
Власники ділянок і орендарі з-поміж товаровиробників нехтують встановленими правилами та нормами. Підприємливі ділки здійснюють екозлочини.
16 січня, 12:31
Життя
Рівень лісового покриву у місті підвищився з 38,6% у 2012 році до 44,8% у 2024.
06 січня, 16:05