Благодатна Полтавщина тоне у смітті

ПОЛТАВА
29 березня, 06:03
Благодатна Полтавщина тоне у смітті
Фото: Facebook

Стихійні звалища обабіч траси Решетилівка-Дніпро плюндрують неповторність нашого рідного краю. Громадяни засмічують, влада просто констатує.

Красномовні знімки оприлюднила депутатка чинного скликання Полтавської обласної ради та заступниця Кременчуцького міського голови Ольга Усанова. Вона жаліється на байдужість людей, котрі свідомо перетворюють свою землю на сміттєву пустку.

З'ясувалося, що навіть офіційні звернення обраниці до відповідних державних структур не допомагають розв'язати катастрофічну ситуацію. Належне утримання доріг і підтримка чистоти довкілля Полтавщини стали черговою профанацією.

«Без зайвих подробиць нагадаю, що в сьогоднішній ситуації автодорога Решетилівка-Дніпро надзвичайно важлива. Тож дуже добре, що нарешті почули та почали ремонтувати проблемну ділянку цієї автодороги. А після закінчення ремонту хтось з обласних дорожників приїде приймати роботу у підрядників і нарешті побачить ці купи сміття. Що буде далі — побачимо разом. Як же ж їм пояснити, що це таке — належне утримання доріг і чому це сміття не можна прибрати?», — слушно запитує Ольга Усанова.

Окрім того, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, що на Полтавщині комунальники викидають сміття прямо на дорогу. Забруднюють довкілля співробітники Глобинського комунгоспу.

Благодатна Полтавщина тоне у смітті_1
Читайте також:
Економіка
Хвацькі на руку популісти-казнокради давно не цураються свого шкідництва. Наче сарана вони готують ґрунт для приходу окупантів із РФ.
07 липня, 16:31
Полтава
На екологічний проєкт виділять ж цілих пів мільйона гривень. Кошти виділено на умовах співфінансування з обласним бюджетом.
27 червня, 08:28
Полтава
Несанкціонований полігон для побутових відходів виявили на околиці Горішніх Плавнів. Правоохоронці розпочали досудове розслідування.
26 червня, 14:54
Полтава
Станом на тепер рівень засміченості водойми жахає навіть старожилів. Нарешті відповідні служби взялися виконувати свої посадові обов'язки.
07 травня, 14:55
Полтава
Попри те, що обласні чиновники обіцяли розчистити річище, водойма все більше стає схожою на відстійник. Куди поділи бюджетні кошти?
03 травня, 06:10
Полтава
Байдужі до долі рідного краю — благословенної Полтавщини — громадяни плюють на могили своїх предків. Причому, навіть не фігурально.
05 квітня, 08:23