На Полтавщині комунальники викидають сміття прямо на дорогу

ПОЛТАВА
30 січня, 14:38
На Полтавщині комунальники викидають сміття прямо на дорогу

Отримуючи заробітну платню за вивезення відходів, співробітники Глобинського комунгоспу діють на свій розсуд. А саме, забруднюють довкілля.

Відповідні кадри із місця правопорушення оприлюднили у соціальній мережі обурені нахабством комунальників мешканці Глобиного. На одній із доріг, яка прямує у бік Кременчука, виявлено купи сміття та побутових відходів, котрі чомусь не доїхали до відведеного для них звалища.

Зі слів очевидців, місцевий полігон давно переповнений, а міський комунгосп не вживає ніяких заходів із наведення ладу на підзвітній йому території, хоча гроші отримує чималі. Влада Глобиного нарікає на негоду — нібито сильний вітер днями призвів до розпорошення сміття, але скоро все приберуть.

На питання жителів громади та преси, коли ж станеться це «скоро», чиновники відповіді не дали. Тож цілком очевидно, що прибирати відходи з проїжджої частини глобинцям доведеться самотужки, паралельно подумавши, чи варто й надалі утримувати недбалих комунальників.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» радить своїм читачам пригадати, як нещодавно у Пирятині сталася сміттєва криза через брак пального. Перебої з вивезенням побутових відходів стали набувати ознак справжнього екологічного лиха.

Читайте також:
Політика
Носії зірок Давида на грудях переконані, що українська земля — їхня власність. А тому плюндрують її подібно до багатостраждальної Палестини.
20 березня, 08:29
Новини
Руйнування дамби на "АрселорМіттал Кривий Ріг" спричинило витік технічної води об'ємом майже 80 тисяч м³.
24.12.2021, 11:44
Новини
Комунальне підприємство "Первомайськводоканал" здійснило забруднення річки Південний Буг каналізаційними стоками.
17.12.2021, 13:42
Життя
З метою захисту від коронавірусу слід якомога менше використовувати одноразові маски, бо вони становлять небезпеку для довкілля.
10.12.2020, 11:26
Новини
Погодні умови сприятимуть зниження рівня шкідливих речовин у повітрі.
09.12.2020, 14:45
Життя
Часто люди викидують їх прямо на землю.
24.11.2020, 16:47