Благодійники переконують справами

Виміри
19 вересня, 18:25

Сім'я Анатолія Степановича Мельника з першого дня війни опікується військовими, які захищають Україну від російської навали

Чергова автівка від сім'ї Анатолія Мельника, придбана у Європі його сином Андрієм, передана представникам однієї з військових частин.

Нагадаємо, що сім'я Анатолія Мельника з перших днів війни опікується проблемами ЗСУ, надаючи посильну допомогу військовослужбовцям.

Анатолій Степанович Мельник - колишній прокурор Полтавської області, міста Києва та Луганської області. Має 27-ми річний стаж роботи в органах прокуратури.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що волонтери вирішують основні логістичні завдання цієї війни.

  • 95% завдань розвідки та корегування на фронті на восьмому році війни йде з волонтерських дронів.
  • 100% управління військами та вогнем йде з волонтерських планшетів.
  • 90% транспорту на фронт постачають волонтери.
  • 100% оптичних приладів спостереження постачають волонтери.

Питання тільки одне - Чому на дев'ятому році війни волонтери досі не очолили державу, державні інституції, КМУ і Верховну раду, "Укроборонпром" та Міністерство оборони, адже саме волонтери вирішують основні логістичні завдання цієї війни?

Коли вже держава залучить волонтерів до створення системи оборонного планування, яке у нас досі відсутнє?

У ці важкі, але певно доленосні для всіх нас часи, маємо нарешті утвердити власний порядок на своїй землі, адже нехтування природним станом речей упродовж останніх 30 років призвело до розмиття навіть декларованих чинним законодавством прав українців.

Саме тому "Останній Бастіон" виступив з ініціативою прийняття Закону про Національну Державу, який визначає Україну як національну державу Українського Народу.

Останній Бастіон, як одна із волонтерських фундацій, разом з волонтерами, представниками Україноорієнтованих політичних партій, громадських об'єднань, готовий виступити ініціатором об'єднавчого процесу волонтерської спільноти задля формування політичної сили, здатної захистити, відбудувати, та спрямувати Україну у лоно рівних розвинутих держав Європейського Союзу, та світової спільноти, при цьому забезпечивши права і свободи громадян.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Війна
Оновлена незалежна Україна народжується у муках. Ніхто не подарує свободи крім нас самих, доведено історією...
вчора, 08:30
Війна
Так звані "Вовки Турану" оголосили власну війну ресурсній федерації московії, яка десятиліттями уярмлює чисельні тюркські етноси.
21 листопада, 17:01
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 09:15